اخبار

آکادمی پارتینه اینورتر چیست؟ انواع اینورتر و کاربرد آن | shahbazmotor

این مشکلی هنگامی که چندین وسیله‌ی برقی موتوری در ساختمان مشغول به کار باشند، مشکلات بیشتر و گاهی غیرقابل حلی را ایجاد می‌کند. پس اگه درباره تفاوت درایو و اینورتر سوال شد باید بدونیم که فقط بحث الفاظ هستش و اینا یه دستگاه هستن. یکی میگه اینورتر، یکی میگه درایو یکی میگه کانورتر، درایور و … . اینورتر نقش اساسی در کاربری های گوناگون صنایع به عنوان بخش اصلی در نسل بعدی اتوماسیون کارخانه ها ایفا می https://shahbazmotor.com کند. در رابطه با اصطلاح اینورتر تاریخچه دقیقی وجود ندارد ولی به نظر می رسد این واژه را ابتدا David Prince تحت عنوان مقاله ای در مجله GE منتشر کرد. این مقاله شامل تمام عناصر مهم مورد نیاز در اینورتر های مدرن بود و برای اولین بار این واژه به طور خاص برای این وسیله به کار برده شد.

نکات اساسی جهت راه اندازی درایو LS

در ادامه به شما مهمترین این کاربرد اینورترها را معرفی خواهیم کرد. 12 ولت DC برای اینورتر‌های کوچکتر که معمولا یک باتری قابل شارژ دارند یا با برق خودرو کار می‌کنند. جریان یا در جهت مستقیم است و با در جهت خلاف آن، و یا دارد با سرعت بین این دو حالت تغییر وضعیت می‎دهد. کنترل موتور برای شروع به حرکت نرم که خود باعث حذف دستگاه Soft Starter می شود.

  • یخچال‌ها و فریزرها دارای موتورهای کمپرسور هستند که برای ایجاد سرما باید در مدت زمان‌های طولانی و در دفعات زیاد روشن و خاموش شوند.
  • ممکن است اینورترها خیلی بزرگ و سنگین باشند مخصوصا اگر برای این که بتوانند مستقل کار کنند، باتری داخلی داشته باشند.
  • در مورد دستگاه‌هایی که مصرف برق بالایی دارند مثل بخاری برقی یا دستگاه‌های تهویه باید مراقب بود.

شرکت فنی و مهندسی سنا برق توان در جهت طراحی، ساخت و تولید ادوات مرتبط با کنترل قدرت، با هدف ارائه محصولی مطلوب به صنعت‌گران ایرانی، همواره رضایت مصرف‌کنندگان را به عنوان اصلی ترین سرمایه خود در نظر گرفته است. این فیلتر برای افزایش طول عمر کابل، کاهش نویز و کاهش جریان‌های مخرب دارد. اکثر افراد فکر می‌کنند بحث راه‌اندازی اینورتر، تنها بحث چالش‌برانگیز است. گاهی پارامتر توقف اینورتر را نمی‌توان از حد خاصی کمتر کرد چون با خطای اضافه ولتاژ روبرو می‌شود و این ولتاژ به اینورتر رفته و باعث بالاتر رفتن ولتاژ خازن‌های باس دی‌سی می‌گردد. گارانتی، مسئله مهمی در خرید اینورتر است بخصوص اگر آن را برای محیط‌های صنعتی و موتورهای بزرگ الکتریکی درنظر دارید.

اینورتر های اینوت INVT سری GD200A توان 22KW و 30KW و 37KW

مهمترین کاربرد درایو در صنعت آبرسانی جلوگیری از دائم کاری پمپ می باشد و دور پمپ متناسب با دبی مورد نیاز تغییر می‌کند، همچنین راه اندازی نرم سبب می‌گردد تا از گل آلود شدن آب درون چاه جلوگیری شود. اینورترهای IP5A و H100 مناسب کنترل دور پمپ شناور و بوستر پمپ می‌باشد. انواع لوازم خانگی مثل ماشین‌های لباسشویی، یخچال، کولر گازی و ماشین ظرفشویی که دارای موتورهای الکتریکی هستند، با استفاده از فناوری اینورتر به مزایای متعددی دست پیدا می‌کنند. این مزایا در بخش‌های مختلفی از جمله کاهش هزینه‌ها، افزایش طول عمر و بهبود کارایی دستگاه‌ها قابل توجه می‌باشند.

آکادمی پارتینه اینورتر چیست؟ انواع اینورتر و کاربرد آن | shahbazmotor

آبادیس از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه فن آوری اطلاعات آغاز کرد. دیکشنری آنلاین آبادیس از ابتدا تاکنون تغییرات بسیاری کرده و ویژگی های مختلفی به آن اضافه شده است. آبادیس افزونه ای کاربردی برای مرورگرهای فایرفاکس و کروم، اپلیکیشن موبایل و همچنین ربات تلگرام دیکشنری و مترجم طراحی کرده است که میتوانید از لینک های بالا دانلود کنید. در بسیاری از كاربردها به هنگام راه اندازی ،‌موتور جریان بسیار بالایی از شبكه می كشد و موجب كاهش ولتاژ شبكه و ایجاد صدماتی به تاسیسات برق رسانی و سایر دستگاهها می گردد . این جریان به 6 برابر جریان نامی موتور می رسد كه بسیار نا مطلوب می باشد . گروه صنعتی لاین حرکت در سال 1388 در راستای خدمت به صنعت کشور فعالیت خود را آغاز و در بدو شروع با واردات انواع CNC و اتوماسیون صنعتی حهت فروش به همکاران محترم فعالیت خود را آغاز کرد.

مزایای استفاده از اینورتر