اخبار

آیا انواع مختلف کشاورزی متمرکز را می شناسید؟

طراحی این ماشین آلات به گونه‌ای است که آسیبی به گیاهان و سایر محصولات کشاورزی نیز وارد نمی‌کنند. به دلیل نیازهای رو به رشد مواد غذایی اما کاهش دسترسی به آب، کشاورزان به دنبال راه‌ های جدیدی برای کاهش مصرف آب هستند. در برخی موارد، کشاورزان به دلیل کاهش ذخایر آب نمی توانند محصولات خوبی را تولید کنند. بسیاری از کشاورزان امروزه به روش های کارآمدتر آبیاری مانند آبیاری قطره ‌ای روی آورده اند. انواع مختلفی از روش های آبیاری زمین های کشاورزی در جهان وجود دارد. آبیاری مصنوعی یکی از روش هایی است که برای رشد بهتر محصولات و بهینه سازی مصرف آب استفاده می شود.

شیرفلکه پلیمری دسته فلزی

برای افزایش کیفیت نایلون های کشاورزی در داخل مواد اولیه از افزودنی های مختلفی استفاده می شود. در ادامه به معرفی برخی از مواد افزودنی پرکاربرد در تولید نایلون عریض کشاورزی می پردازیم. روش های آبیاری قطره ای یا میکرو برای اجرا به آب زیادی نیاز ندارند؛ بنابراین می توان از آنها با فشار کم آب نیز استفاده کرد. آبیاری قطره‌ ای روش نسبتا جدیدی است، اما به سرعت در حال گسترش هستند.

راهنمای جامع راه اندازی خط تولید خیار شور

محصولات طبیعی محصولات با طعم و کیفیت خوب و عاری از بقایای مواد شیمیایی مصنوعی هستند که در مناطق اقلیمی دارای شرایط خاص تولید می شوند. محصولات کشاورزی که به این شکل تولید می شوند کاملا سالم هستند. agriculture-na.ir در تولید این محصولات به دلیل ویژگی های اقلیمی، شرایط خاص اکولوژی، دیم، مرتع، جنگل، عدم دسترسی به مواد شیمیایی به صورت معمول از هیچ گونه مواد شیمیایی در طول سال های مدید استفاده نشده است.

قصد خرید یکدستگاه چاله کن جهت کاشت درخت و نصب پایه فنس را دارم. سلام قصد خرید دستگاه تیلر و سم پاش رو داشتم میشه راهنمایی کنید. سلام، هایپر صنعت فامکو در هیچ کجای ایران نمایندگی نداشته و کلیه اجناس از طریق دفتر تهران امکان ارسال به سراسر ایران را دارد. با توجه به تعطیلات نوروزی پیش رو، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد. سلام جناب طلایی عزیز، پیشنهاد حضرتعالی بررسی خواهد شد و در صورت لزوم همکاران واحد بازرگانی با شما تماس خواهند گرفت. سلام جناب زارعی عزیز، خیر، اما بافه بند دارد و بسته بندی انجام می دهد.

این روش ها بسیار سخت، هزینه بر و نیاز به نیرو کار زیادی دارند. علاوه بر این مشکلات، روش های قدیمی آبیاری مصرف آب بالایی نیز دارند. کود کشاورزی ازت دار به صورت نیترات، آمونیوم و اوره قابل جذب است. در ایران کود اوره رایج ترین کود ازتی میباشد که به کود شکری معروف است. مشکلی که این کود دارد این است که به علت حلالیت بالا به راحتی در خاک شسته میشود ولی نسبت به دیگر انواع کود ازتی قیمت مناسب تری دارد. نوع این ماده کمک می کند تا کشاورزان تصمیم بگیرند کدام محصول بهتر رشد خواهد کرد.

از جمله ویژگی‌های مهم روتیواتور می‌توان به این نکته اشاره کرد که سازگاری فوق‌العاده‌ای با شرایط گوناگون دارد. اساسا روتیواتور به نوعی طراحی می‌شود که تمام بخش‌های آن قابلیت تنظیم دارند. به همین دلیل می‌توان آن را متناسب با شرایط خاک و زمین کشاورزی تنظیم کرد.