اخبار

ابروهایت را برندار! چطور ابروهایی زیبا داشته باشیم؟ کمد، مجله اینترنتی سارَک

ده ها روش درمانی طبیعی وجود دارد که اگر به طور منظم در یک دوره زمانی استفاده شود، رشد ابروهای شما را تحریک می کند تا پرپشت و تیره تر به نظر برسند. نکته اصلی این است که محصول متناسب با نوع پوست خود را انتخاب کنید (هیچ واکنش آلرژیکی نباید مشاهده شود) و طول دوره ی درمان را کامل کنید. بعد از مدتی، تلاش منظم شما نتیجه می دهد و ابروهایتان حتی از یک بلاگر زیبایی هم بهتر خواهد شد.

علاوه بر این، آنها می توانند یک لایه سخت پوست ایجاد کنند این باعث می شود که ابروهای جدید برای پرورش رشد دشواری داشته باشند. از اصلی ترین دلایل ریزش ابرو می توان به موارد زیر اشاره داشت. دقت داشته باشید که لزوما تمام این عوامل در یک  نفر، موجب ریزش ابرو نشده و ممکن است تنها یکی از آن ها یا بیشتر در کم پشت شدن ابروها دخالت داشته باشند.

شاید عجیب به نظر برسد، اما پماد بتامتازون اثرگذاری عالی در رشد مجدد ابروها دارد. این تکنیک برای آن دسته از افرادی که دچار ریزش موهای ابرو شده و می خواهند ظرف یک هفته دوباره رشد ابروهای خود را مشاهده کنند، پیشنهاد می شود. سرم تقویت کننده ابرو سریتا، دارای ویتامین E به عنوان یک عنصر تقویت کننده بوده و از ریزش ابروها به شکلی موثر جلوگیری می کند. با استفاده مداوم از این سرم تقویتی، میزان استحکام ابروهای شما بالاتر رفته و کمتر در مقابل عوامل مختلف، ریزش در آن ها اتفاق می افتد.

از این روی اگر هر یک از این علائم را دارید، به پزشک مراجعه کنید. حتما با آزمایش تیروئید، وجود مشکلی در عملکرد آن را تشخیص داده و از درمان های موجود برای رفع این مورد کمک بگیرید. به علاوه لازم است که ابتدا علت ریزش ابرو را به خوبی دانسته و متناسب با آن، از عواملی که موجب ریزش ابروهای شما می شوند، جلوگیری کنید.

روغن زیتون به وسیله آن می‌تواند مواد غذایی مورد نیاز برای رشد موها را فراهم آورد و باعث تقویت و بازسازی شود. روغن‌های گیاهی پروتئین‌ها و اسیدهای چرب مفید برای فولیکول موها را تامین کرده و روند رشد ابروها را تسریع می‌بخشند. همچنین این روغن‌های طبیعی موجب افزایش استحکام و ضخامت ابروها شده و به مرور زمان مشکل نازکی ابروها را برطرف می‌کنند.