ابزارها و وسایل کاشت ناخن (قسمت اول) - مجله خبری کشاورزی

ابزارها و وسایل کاشت ناخن (قسمت اول)

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با اموزش کاشت ناخن وب سایت خود باشید.

ممکن است برخی از ژل ها درون دستگاه احساس داغ شدن و یا سوختگی در ناخن مشتری ایجاد کنند این حس معمولا برای مشتری هایی که صدف ناخن نازک دارند ایجاد می شود. این قابلیت کمک می کند دستگاه با نصف توان خود کار کند و حس سوختگی ایجاد نکند. این فرمرها به خاطر فلز به کار رفته، به راحتی بر روی انگشت قرار نمی گیرد و فشاری که به انگشت وارد می کند حس درد و ناراحتی در ناخن مشتری ایجاد می کند. سعی کنید سوهان برقی تهیه کنید که دسته سبک تری دارد چرا که دسته های سنگین باعث ایجاد درد و خستگی در مچ دست شما می شوند. در این مطلب برخی از ابزارهای کاشت ناخن که جزو ابتدایی ترین و مهمترین ابزارها هستند معرفی شدند و نکات کلیدی در مورد هر یک که به انتخاب و خرید صحیح شما کمک شایانی کند، بیان شد. در کنار مزایایی که در بالا مطرح شد این دستگاه قادر به خشک کردن همه ی ژل ها نیست و در کنار آن شما به دستگاه UV نیز نیاز دارید. برای مثال برای خشک کردن هر لایه از لاک ژل به ۲ دقیقه زمان نیاز دارد. دسته دستگاه را روی میز رها نکنید و حتما از پایه مخصوص دسته استفاده کنید. برای تغییر حرکت چپ گرد-راست گرد دستگاه حتما دیمر (پیچ تنظیم دور موتور) را صفر کنید. برای اتصال دستگاه به برق حتما از محافظ استفاده کنید. بر روی فرمر خطوطی وجود دارد که با استفاده از آن می توان قد ناخن ها را در حین موادگذاری یکسان کرد.

این دستگاه ها با توان ۶ وات تا ۷۲ و با تعداد لامپ ۶ عدد تا ۳۶ عدد در بازار موجود می باشند. زمان مورد نیاز برای خشک شدن هر لایه ژل در این دستگاه ها بین ۳۰ تا ۶۰ ثانیه می باشد. زمان خشک شدن ژل در این دستگاه ها کوتاه تر است و حدود ۶۰ ثانیه زمان برای هر لایه از ژل نیاز دارد. در برخی دستگاه ها قابلیت LOW HEAT MOOD وجود دارد (معمولا این قابلیت روی دکمه ۹۹ ثانیه وجود دارد). مراقب باشید عقب زن از روی میز به زمین نیفتد. در مطلب کاشت ناخن مادر نحوه استفاده از تیپ آموزش داده شده. در مطلب کاشت ناخن بدون تیپ و کاشت ناخن شیشه ای نحوه استفاده از این فرمر آموزش داده شده است. در مطلب کاشت ناخن قالبی و کاشت قالبی با پلی ژل نحوه صحیح استفاده از قالب آموزش داده شده است. عمر لامپ های یو وی حدود ۵۰۰۰ ساعت است که بسیار کم است و دستگاه برای کار یک ناخن کار خیلی زود از کار میفتد و نیاز به تعویض لامپ پیدا می کند. داخل این دستگاه ها لامپ های یو وی قرار دارد که توسط اشعه یو وی هر نوع ژل را خشک می کنند. در کاشت قالبی موادگذاری داخل قالب انجام می شود. قیچی های کوچک روسی یکی دیگر از ابزارهای کاشت ناخن بوده که کارایی نظیر نیپر دارند و در مانیکور برای بریدن پوست های اطراف ناخن استفاده می شوند. یکی از ابزارهای کاشت ناخن نیپر است که برای بریدن پوست های اطراف ناخن استفاده می شود.

از تیپ برای بلند کردن قد ناخن در کاشت ناخن استفاده می شود. قالب کاشت ناخن جنس پلاستیکی و انعطاف پذیری دارد و اگر به درستی استفاده شود می توان چندین بار از یک قالب استفاده کرد. توان بالاتر باعث می شود ژل زودتر خشک شود و تعداد لامپ های بیشتر، پوشش بهتر بر روی کل ناخن ها دارد. از آنجایی که سوهان برقی وسیله بسیار مهم و ضروری در کاشت ناخن می باشد باید در نگهداری آن بسیار دقت کنید. سوهان برقی یکی از مهمترین ابزارهای کاشت ناخن می باشد که برای انجام تمامی خدمات ناخن کاربرد دارد. دور موتور دستگاه سوهان برقی، اصل بودن دستگاه و داشتن گارانتی از مهمترین نکاتی است که هنگام خرید دستگاه سوهان برقی باید به آن دقت کنید. این فرمر ها ترکیبی از فلز و تلق می باشند. استفاده از این ابزار برای مانیکور ناخن بسیار ضرروی است و باعث می شود ناخن ظاهر زیباتری داشته باشد. پس از هر مشتری لبه های نیپر را تمیز کرده و آن را ضدعفونی کنید. نیپر با لبه کند زحمت ناخنکار را بیشتر کرده و در نتیجه کار تاثیر منفی دارد. نیپر ها سایز های مختلف دارند که انتخاب سایز کاملا به ناخنکار بستگی دارد که با کدام سایز راحت تر کار مب کند. این لبه ها باید تیز باشند تا پوست را راحت تر ببرند. زمان خشک شدن ژل در این دستگاه ها خیلی طولانی تر است. این دستگاه جدید ترین مدل دستگاه می باشد که لامپ های آن UV – LED می باشند، یعنی هم طول عمر لامپ های LED را دارند و هم مانند لامپ های UV قادر به خشک کردن انواع ژل می باشند.

برای تمیز کردن دستگاه سوهان برقی فقط گرد و غبار روی دستگاه را با استفاده از یک پارچه و براش پاک کنید. دستگاه LED پس از دستگاه UV به بازار عرضه شد. بهتر است دستگاه سوهان برقی به صورت سالیانه سرویس شود. برای انجام سرویس سالیانه دستگاه را نزد نمایندگی دستگاه ببرید. تیپ به عنوان یکی از کاربردی ترین ابزارهای کاشت ناخن در رنگ های سفید، شیری و کلییر در بازار موجود است که با توجه به نوع کاشت ناخن می توانید رنگ مناسب را انتخاب کنید. به کمک مطالب گفته شده می توانید ابزار مناسب کارتان را انتخاب و خریداری کنید و کارتان را شروع کنید. در این مطلب به شناخت ابزار کاشت ناخن و کارایی آنها می پردازیم. در مطلب بعدی به معرفی دیگر ابزارها و وسایل کاشت ناخن می پردازیم. در آموزش کاشت ناخن، همانند تمامی موارد دیگر ابزارهای کاشت ناخن بسیار مهم می باشند. اگر به لبه های تیز یا سر نیپر ضربه وارد شود دیگر کارایی ندارد و باید نیپر جدید خریداری کنید. مراقب باشید دسته دستگاه با سرسوهان به زمین برخورد نکند، ضربه وارده به قسمت های داخلی دسته آسیب جدی وارد می کند. مراقب باشید به دستگاه ضربه وارد نشود. این دستگاه ها اولین دستگاه هایی بودند که برای خشک کردن ژل به بازار عرضه شدند. از نیپری که برای مانیکور استفاده می کنید برای جدا کردن نگین از سطح ناخن استفاده نکنید. عقب زن یا پوشر یکی از ابزارهای کاشت ناخن است که برای عقب زدن پوست ها و کوتیکول های روی ناخن استفاده می شود.