اخبار

اتاق فرار نوجوانان رزرو اتاق فرار برای نوجوان | allescape

اتاق فرار نوجوانان رزرو اتاق فرار برای نوجوان | allescape

این مجموعه در حال حاضر دو بازی فعال در تهران و یک بازی در ایلام دارد. پازل پارتی یکی از محصولات جدید مجموعه‌ اسکیپ روم دات‌آی‌آر است. در این بازی در منزل شخصی یا هر مکانی که دوست دارید، برای شما یک اسکیپ روم طراحی می‌شود. شما، دوستان‌تان و فردی که قصد سورپرایز کردن آن را دارید، قبل از آغاز مهمانی درگیر یک بازی معمایی می‌شوید و به این ترتیب، خاطره‌ای متفاوت و به‌یادماندنی برای شما باقی خواهد ماند. پازل پارتی در واقع بازی طراحی شده مخصوص شما است و برای سفارش آن باید حداقل از چند هفته قبل اقدام کنید.

  • اتاق فرار باغ متروکه مشهد از اتاق فرار مهیج و یکی دیگر از مقصدهای گردشگری و هیجان گردی این شهر مقدس به شمار می رود.
  • اگر دیر به باغ متروکه مشهد مراجعه کنید، از تایم بازی شما کسر خواهد شد.
  • طراحی و دیزاین این اسکیپ روم بسیار خلاقانه و هیجانیی درست شده و حس بسیار خوبی رو بهتون منتقل می­کنه و برای همین، قیمت آن هم به مقدار قابل توجهی از سایر رقبا بیشتر است.
  • در حالت کلی می توان گفت از ابتدایی ترین گام ها تا بهره برداری نهایی چندین ماه تا یکسال ممکن است طول بکشد.

در نتیجه ارتش، آقای میلد رو به یه زندان سری منتقل کرد و در نهایت توسط یکی از نگهبانان زندان کشته شد. ولی اگه تا نیم‌ساعت دیگه خبری ازمون نشد بیا به این آدرس که می گم… . تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت دنیای سرگرمی دادمهر زیما بازی ترسناک می‌باشد.

تعداد نفرات مجاز برای بازی

بازیکنان حرفه‌ای قضاوت قاطعانه‌ای در مورد اینکه آیا یک معما خوب طراحی شده است یا خیر دارند؛ اما آن‌ها کمک چندانی به شما نمی‌کنند. اگر بازی خوب باشد بازیکنان با شما می‌نشینند و حرف می‌زنند و اگر بد باشد، فقط زودتر می‌خواهند از پیش شما بروند و فرار کنند. شاید آن‌ها برای شما راه‌حلی نداشته باشند؛ اما با پیگیری نظرات آن‌ها در آینده، شاید به بسیاری از مشکلات بازی پی ببرید.

مجموعه اتاق فرار انیگما

اتاق فرار روانی، کاری از مجموعه انیگما است و از نظر خیلی از کاربران، یکی از ترسناکترین اتاق فرارهای ایران محسوب می‌شود. دکور خوب در کنار بازیگری که این اتاق فرار دارد، آن را به یکی از بهترین اتاق فرارهای ایران تبدیل کرده است. با توجه به معماهایی که در بازی طرح شده‌اند، این اتاق فرار از درجه سختی نسبتاً بالایی برخوردار است، پس حین بازی باید کاملاً حواس خود را جمع کنید و با کار تیمی بازی را پیش ببرید. اتاق فرارهای آنلاین مجموعه اسکیپ روم شامل معماهای جذاب، قفل‌های مختلف و چالش‌های هیجان‌انگیزی می‌شوند که ذهن گروه شما را درگیر خواهد کرد.

اتاق فرار نفوذ

بایستی وارد یه بازی استراتژیک 60 تا 90 دقیقه‌ای بشیم که در اون بازی‌ها، پازل‌ها، معماها و کدهایی ارائه می‌شه. ممکنه افراد یا نیروهایی سعی کنن جلوی ما رو بگیرن و شکستمون بدن. حل کردن معما توی شرایط دلهره‌آور یا هیجان‌انگیز خیلی هم راحت نیست.