اخبار

اتحادیه آسانسور و پله برقی و خدمات وابسته

این جاذبه ی گردشگری افراد را تا ارتفاع زیادی بالا می برد و آنها می توانستند تمام شهر را در یک نظر تماشا کنند. در این سال از دیگ های بخار برای جابجایی افراد استفاده نمی کردند. ایمنی در طراحی و نصب آسانسورایمنی های بسیاری هنگام طراحی و نصب آسانسور باید در نظر گرفته شود که به چند مورد مهم آن در ادامه این بخش اشاره می شود. برای آسانسورهای خودروبر تا ارتفاع ۳ طبقه از آسانسور هیدرولیک و برای ارتفاع های بالاتر از آسانسورهای کششی یا گیرلس ۲ به ۱ و … استفاده می کنند.

  • از آسانسورهای صنعتی در مکانهای صنعتی همچون کارخانه ها، معادن، کارگاهها، ساخت و سازها و… استفاده میشود که میتوانند وزن بالایی از کالاها و افراد را تحمل کنند.
  • با وجود این محدودیت، اخیراً ا آسانسورهای هیدرولیک در مصارف خانگی محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده اند.
  • در یک ساختمان که دارای آسانسور است، برای دریافت گواهی پایان کار به ارائه مدرک استاندارد اولیه می باشد.
  • همچنين در صورت تقاضا ، شرکت مهديس آسانبر توانايي واردات و سفارش طراحي وساخت انواع درب در اندازه هاي مورد نظر جهت مصارف وکاربرهاي خاص ويا متناسب با وضعيت ساختمان را دارا مي باشد.
  • میدان مغناطیسی ایجاد شده در نقاطی قطع و با القای جریان برق به وسیلهٔ سیم پیچ‌های استاتور، سیم پیچ‌های تعبیه شده روی روتور باردار شده و کابین به حرکت در می‌آید؛ بنابراین در این آسانسورها اجزایی نظیر وزنه تعادل، کابل فولادی، موتورخانه و ..
اتحادیه آسانسور و پله برقی و خدمات وابسته

شرکت آسانسور هيرو براساس دانش مهندسی و تجربیات مجموعه مدیریت خود در سال 1382 پایه گذاری شد. به طور متمرکز در زمینه های طراحی، تولید، ساخت و ارائه خدمات پس از فروش آسانسور و پله برقی فعال می باشد. شرکت آسانسور و پله برقی هیرو همچنین در زمینه سرویس و‌ نگهداری آسانسور, آسانسور خودروبر, آسانسور صنعتی, آسانسور باربر,اخذ استاندارد ادواری آسانسور, آن را چک کنید آسانسور روملس فعالیت میکند. آسانسور وسیله ای است که در ظاهر کابین و درب های آن را می توان مشاهده کرد.

ضربه گيرهاي ته چاه براي استهلاک انرژي ناشي از سقوط کابين يا وزنة تعادل به کف چاه آسانسور پيش بيني شده است.انتخاب اينگونه تجهيزات با توجه به اهميت فوق العاده اي که در تأمين ايمني سرنشينان آسانسور بعهده دارند از جايگاه ويژه اي برخوردار است . ضربه گير ها بايد داراي گواهي تست نمونه از شرکتهاي معتبر کنترل کيفيت باشند. ارتباط تابلو فرمان آسانسور با کابين از طريق کابل آويز صورت ميگيرد. اينگونه کابل ها با سطح مقطع تخت يا گرد ومخصوص آسانسور با مغزي شيلد شده وضد پارازيت وپيچ خوردگي عرضه مي شوند. سيم بگسلهاي مورد استفاده اين شرکت ساخت کارخانجات معتبر گوستاوولف يا فايفر دراکو آلمان بوده واز بهترين نوع انتخاب مي شوند .

در آسانسورهای کششی، عمده انرژی مورد نیاز توسط موتور آسانسور که در موتورخانه آسانسور تعبیه شده، تأمین می گردد و وزنه تعادل نیز به وسیله ایجاد اختلاف وزن سبب حرکت کابین می شود. آسانسور دستگاهی است که برای جابجایی افراد و هم چنین بار بین طبقات مختلف در ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری و …. در واقع آسانسور را می توان اتاقک یا کابین متحرکی دانست که با استفاده از نیرویی که از طریق سیم های فلزی یا جک ها به آن وارد می شود، کار می کند. این نیرو توسط موتوری الکتریکی یا هیدرولیکی تولید می شود که از نظر ساختار باهم تفاوت دارند.

تماس

این موتور ها به دو دسته ی موتورهای گیربکس دار تک سرعته و دو سرعته تقسیم میشوند. کیفیت ریل آسانسور اهمیت زیادی دارد زیرا کوچکترین نقصی در آن سبب به هم خوردن عملکرد درست آن میشود. برعکس هنگامی که آسانسور میخواهد به طرف پایین بازگردد، سیستم کنترل یک علامت به دریچه فرستاده و دریچه باز میشود.

براساس اجرا و جایگذاری ریل ها :

بلکه هزینه های آسانسور شامل هزینه های نصب آسانسور و هزینه های تعمیر و نگهداری آسانسور نیز می شوند. کابین آسانسورکابین آسانسور که یکی از اجزای ظاهری آسانسور بوده دارای ابعاد مختلفی است. ابعاد کابین آسانسور با ظرفیت مورد نیاز ساختمان به جا به جایی افراد یا بار توسط آسانسور ارتباط مستقیم دارد. گفته می شود برای جلوگیری از اضافه بار بهتر است ابعاد کابین آسانسور محدود در نظر گرفته شود. آسانسور مغناطیسیهمان طور که از نام آسانسور مغناطیسی مشخص است، در این نوع از آسانسورها از انرژی مغناطیسی برای ایجاد حرکت کابین استفاده می شود.

این کار معمولا با نشستن آن‌ها روی یک صندلی موتوری انجام می‌شود که آن‌ها را از یک طیقه به طبقه دیگر می‌برد. اگر تمام آسانسورها یک بالابر ساده با یک اتاقک باشد که توسط قرقره حرکت کند، برای بالابردن افراد از مقادیر قابل توجهی انرژی استفاده می‌کند، اما هیچ راهی برای بازگشت انرژی وجود ندارد. هنگامی که افراد پایین برمیگردند انرژی به سادگی با اصطکاک کابل ها و ترمزها از بین می‌رود. آسانسور یا بالابر یکی از راحت‌ترین نوع حمل و نقل در داخل ساختمان است.

براق کننده استیل آسانسور |فروشگاه قطعات آسانسور |