اخبار

انواع روشهای نوین آبیاری در کشاورزی

در حال حاضر علاوه بر سموم گفته شده می توان در بخشهای مثل محل زندگی مریض های آسمی ، بخش نوزادان و … از طعمه های مسموم که در بازار سم وجود داشته و بی بو بوده و هیچ خطری برای انسان ندارد مانند ماکس فورث استفاده کرد. این سم یک نوع اختصاصی بر علیه مگس خانگی بوده که از دسته سموم پایروتیروئیدی می باشد.

به این معنی که برای برداشت آب باید چاه های عمیق تری حفر کنیم. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت فارم صنعت مراجعه کرده و با کارشناسان درباره خرید این دستگاه ها مشورت نمایید. این نوع چرخ ها بیشتر برای کارهای سبک کشاورزی و بارکشی در سطوح صاف و هموار و حرکت در جاده ها مورد استفاده قرار می گیرد و برای امور سنگین کشاورزی نمی توان از این چرخ ها استفاده کرد. قبل از آن که به بررسی انواع تیلرهای کشاورزی بپردازیم، باید بیان کنیم که تیلرهای کشاورزی با نام کولتیواتور کشاورزی شناخته می شوند و ممکن است بسیاری از کشاورزان این تجهیز را با نام کولتیواتور بشناسند. تیلرهای کشاورزی بر اساس موارد بسیار مختلفی تقسیم بندی می شوند که در زیر به بررسی و توضیح آن ها خواهیم پرداخت.

آبیاری حوضه ای

از آن جایی که سیلت ها ذرات بسیار کوچکی هستند به راحتی توسط چشم دیده نمی شوند. کاهو، کلم، هویج، شلغم و توت فرنگی، تمشک، توت، مرکبات و درخت انار و… نیز به خوبی در خاک سیلتی رشد می کنند. برای کاهش ریسک و استرس‌های موجود بعد از کشت محصولات و کارهای تولیدی حتماً محصولات خود را بیمه کنید. با بیمه کردن محصولات کشاورزی در صورت حادثه دیدن محصولات بیمه خسارت محصولات را بعد از کارهای کارشناسی به شما پرداخت می‌کند. در حقیقت وقتی کشاورزها و دامداران بدانند که در هنگام خسارت به محصولاتشان، راهکاری برای جبران وجود دارد، با انگیزه بیشتری کار می‌کنند. متأسفانه هر ساله، بسیاری از محصولات به دلیل عوامل مختلفی از بین می‌روند.

وضعیت شوری آب و خاک در ایران

برای آنکه خاک از لحاظ مواد غذایی متعدد دچار کمبود نباشد استفاده از کود بسیار مفید خواهد بود. اجرای این روش نیاز به تجهیزات زیادی دارد ولی برای تمامی انواع خاک و سطوح صاف مناسب است. مرجع پژوهشهای کشاورزیرصدخانه مقالات و پژوهشهای علمی ایران در زمینه کشاورزی، باغبانی، آبیاری، کنترل آفات و … شما عزیزان می‌توانید جهت سفارش کود هادر 13 و یا دیگر محصولات این شرکت، با شماره تلفن‌های درج شده در انتهای مقاله تماس گرفته و محصول مورد نظرتان را سفارش دهید.

از جمله این مواد می توان به گاز متیل بروماید دی اکسید گوگرد ، فسفید هیدروژن ، دی اکسید کربن اشاره کرد . برای مبارزه با ملخهای بومی بهتر است از سمومی مانند لیندین و یا سوین را به میزان یک کیلو در 10 کیلو سبوس برنج و یاسبوس گندم و ترجیحا همراه با ملاس چغندر که به خوبی مخلوط شده باشد به صورت طعمه مسموم استفاده کرد. برای سمپاشی آشپزخانه که بطور مرتب در معرض شستشو قرار دارد بهتر است از سم اکتیلیک به میزان 500 سی سی در 10 لیتر آب استفاده کرد. برای مبارزه با سوسریهای نوع آمریکایی (درشت ) بیشتر راه آبها ، سرویسهای بهداشتی ، تاسیسات ، انباری ، موتورخانه ، فاضلاب ، و هر آن چیزی که با فاضلاب سر و کار دارد بایستی به دقت سمپاشی شود. این سم نیز یک نوع اختصاصی بر علیه مگس خانگی بوده که از سته سموم پایروتیروئیدی می باشد.

کاشت شامل فرایندهای مختلفی می‌باشد که رعایت فرایندهای مورد نظر موفقیت در کاشت را در پی خواهد داشت. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با شما تماس گرفته خواهد شد و سپس قیمت agriculture-na.ir به حضرتعالی اعلام خواهد گردید. شرایط خرید و اخذ نمایندگی به چه صورت است لطفا راهنمای کنید. سلام، من یک سمپاش پشتی موتوری ۲۰ لیتری ژاپنی و یا شارژی می خواهم بخرم.