بررسی انواع صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی آراد برندینگ

برای تولید کودهای کشاورزی به بیشترین شکل قابل استفاده ، هر یک از ترکیبات مختلف ، نیترات آمونیوم ، کلرید پتاسیم ، فسفات آمونیوم و سوپرفسفات سه گانه دانه بندی شده و با هم مخلوط می شوند. یک روش دانه بندی شامل قرار دادن مواد جامد در یک درام چرخان است که دارای یک محور مایل است. با چرخاندن طبل ، تکه های کود جامد شکل های کوچک کروی به خود می گیرند.

خاک سبزیجات

در این روش زمین را تقسیم‌بندی می‌کنیم دور هر قطعه یا کرت، دیوار خاکی کوتاهی قرار می‌دهیم و توسط جوی آب در حال گردش بین این قطعات آبرسانی صورت می‌گیرد. صنایع تبدیلی به صنایعی گفته می شود که پس از تولید محصولات کشاورزی برای عرض آن به بازار انجام می شود. یعنی هر فرآیندی که موقع عرضه این محصولات به بازار انجام می دهیم؛ بنابر این صنایعی که در گیر این کار شوند، جزء صنایع تبدیلی به حساب می آیند. کودهای آلی معمولاً به طور طبیعی و ارگانیک تولید شده و معمولاً چیزی به آن افزوده نمی‌شود. کودهای آلی حاوی کربن بالایی بوده و سبب بهبود خواص فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی خاک می‌گردد.

بسیاری بر این باورند که با آبیاری درست و منظم زمین می‌توان محصول زیادی برداشت کرد و هر چیزی را در زمین کاشت. درست است که آبیاری در کشاورزی بسیار مهم است اما همه‌ی کار نیست چراکه آب نمی‌تواند تمامی نیازهای یک گیاه را تامین کند. نایلون ضد عفونی کننده با ویژگی های منحصر به فردی agriculture-na که دارد، به تقویت خاک کشاورزی کمک می کند. اهمیت نایلون های کشاورزی اگر از نایلون گلخانه ای بیشتر نباشد، کمتر هم نیست. این نوع نایلون از خاک کشاورزی در مقابل عوامل بیماری را محافظت می کند و از این طریق هزینه های مصرف کودهای شیمیایی برای از بین بردن این میکروب ها کاهش می یابد.

جلسه مجمع ملی خبرگان کشور با معاون بهبود تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی

کود ارگانیک ماده ای است که بصورت طبیعی در معادن و یا باقی مانده ی موا گیاهی یا جانوری به وجود آمده است و هیچ نوع ماده ی شیمیایی در آن بکار نرفته است. در بسیاری از کشور های پیشرفته ی دنیا که عملکرد چندین برابری از محصولات کشاورزی در واحد سطح دارند مهم ترین نکته ی موفقیتشان استفاده ی درست و بجا از این همه تنوع کود محرک رشد است. برای بهترین انتخاب در کود مورد نظر ابتدا باید نیاز گایهمان را بشناسیم.

بیشتر خاک های رسی با مقدار آهک بیشتر از ۱۵% ، خاک های آهکی گفته میشوند. در بعضی موارد خاکهایی که کمبود کلسیم دارند، را میتوان با خاک های آهکی اصلاح کرد. شامل خاک برگ , خاک چای , کود دامی و سم ضدعفونی کننده بوده که PH پایین تر از ۶ دارند . با خرید ابزار باغبانی از مرکز فروش کلبه کشاورز این اطمینان را خواهید داشت که کالاهای باکیفیت و مرغوب خریداری می نمایید. با خرید ابزار باغبانی کلبه کشاورز می توانید مراقبت های ویژه و کاملی را از گیاهان خود داشته باشید.