اخبار

برنج ایرانی 14 = مرجع تخصصی خرید برنج ایرانی لوکس

برای لاغر شدن، اولین قدم، داشتن یک برنامه غذایی مناسب و معقول است به گونه‌ای که فرد خود را از مصرف چیزی محروم نکند. همچنین دانه‌های برنج فاقد کلسترول، چربی‌های مضر و سدیم هستند. نوع برنج مصرفی و نحوه پخت برنج نیز در ارزش غذایی آن تاثیرگذار است.

من مقاله خرید و قیمت انواع برنج ایرانی و خارجی را مطالعه نمودم و بسیار از این مطالب استقبال نموده ام. سلام و عرض خسته نباشید من برنج فریدون کنار برای رستورانم تهیه کردم وبسیار خوش طعم و عطر بود. قبل از آن هم برنج خیلی خوبی برای رستوران تهیه کرده بودم ولی این نمونه را حتی خالی هم میشه خورد. استان مازندران یک از بزرگترین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان شالی انواع برنج ایرانی در میان سایر استان های شمالی میباشد که بزرگترین تاجران برنج استان های همجوار با آن برای خرید عمده شالی برنج ممتاز به این استان مراجعه میکنند.

قیمت برنج امروز 16 مهر

در اصطلاح عمومی در بازارهای جهانی به اینگونه رقم ها برنج پلاستیکی می گویند زیرا این رقم ها از برنج های خرد شده به همراه پلاستیک و فلزات خطرناک مثل سرب تهیه می شوند. و این مواد زیان های فراوانی برای سلامتی افراد دارند و به همین دلیل بهداشت جهانی در مورد مصرف آنها هشدار داده است. برنج محصولی است که تولید آن در نقاط مختلف قاره آسیا رواج دارد و همین مساله عاملی شده که هر ساله شاهد رقم های مختلفی از برنج باشیم. متاسفانه در سال های اخیر نمونه های فرآوری شده ای از برنج وارد بازار شده اند که در کشور های شرق آسیا تولید شده و عمدتا با نام برنج هندی شناخته می شوند. برنج های مختلف ایرانی علاوه بر بازارهای داخلی به دیگر کشورهای دنیا نیز صادر می شوند که کشورهای آلمان، آمریکا، روسیه، قطر، ارمنستان و عراق به عنوان بزرگترین مقاصد تجاری برنج ایرانی به شمار می روند. برنج گیاهی یک ساله، علفی و ساقه آن همانند گندم بند بند و توخالی و دارای ۸ تا ۱۲ گره و در طول ساقه می باشد.

پس از آنکه بهم پیوند می خورند، صفات آنها در بذر جدید خود را نشان خواهد داد. گاهی اوقات بیش از یک گیاه را به روش رگ گیری اصلاح می کنند. البته يک نوع برنج در منطقه سيروان ايلام طي سالهاي طولاني است که کشت مي‌شود به نام برنج عنبربو که بسيار خوش عطر و مزه مي‌ باشد ولي چون به نسبت وسعت آن منطقه کشت مي‌شود به فروش انبوه نرسيده است.

برنج قهوه ای

agriculture-na.ir فجر هایلی را الان کیلویی ۹۷ هزار و ۷۰۰ تومان و برنج فجر برند ستایش را کیلویی ۹۵ هزار تومان می‌فروشند. این ارقام مربوط به گران‌ترین قیمت برنج ایرانی در بازار است و در طرف مقابل برنج نیم‌دانه طارم گلستان را که کیلویی ۵۲ هزار تومان فروخته می‌شود، یکی از ارزان‌ترین انواع ایرانی موجود در بازار به‌شمار می‌رود. با همین قیمت می‌شود برنج ایرانی شیرودی یا همان برنج ایرانی تنظیم بازار را خرید. فروشگاه‌های اینترنتی و برخی خرده‌فروش‌ها برنج ایرانی شیرودی که به اسم نمونه تنظیم بازار شهرت پیدا کرده را در کیسه‌های پنج کیلویی ۲۶۰ هزار تومان می‌فروشند که یک قیمت هر کیلو از آن معادل ۵۲ هزار تومان است. اگر شما طرفدار برنج خوش عطر هستید و قصد دارید که خوش عطرترین برنج ایرانی را تهیه کنید تا در هنگام پخت، عطر آن کل فشاژ ساختمان را پر کند، بهترین انتخاب برای شما، برنج طارم هاشمی عطری، برنج دم سیاه و برنج هاشمی هستند.

برنج – آخرین اخبار برنج

عرض ارادت و خسته نباشید از طراحی زیبای سایتتون و نحوه ی پاسخگویی کارشناس های حرفه ای و کاربلد شما خیلی راضی بودم. امیدوارم این برنج ایرانی که ثبت سفارش کردم به سرعت به دستم برسه و در انتها جا داره از شما و سایت خوبتون مراتب تشکر رو به جای بیارم. من مدتیه که مشتری سایت شما هستم و بسیار از کیفیت برنج ایرانی راضیم.