اخبار

برنج فروشگاه خشکبار و حبوبات بهنام

از agriculture-na های بدون پوشش و به اصطلاح فلاح خریداری نکنید چون ممکن است دانه های آن در هم و قاطی شده باشد. حتما بین کیسه برنج ، دیوار و زمین فاصله ایجاد کنید این کار باعث میشود رطوبت زمین و دیوار به برنج نفوذ نکند . معمولا برنج را در ظرف شیشه ای یا پلاستیکی و یا کیسه های نخی نگه داری میکنند.

برنج پخته شده

برنج بینام زودرس است و نسبت به سرما مقاومت بالایی دارد. انواع برنج گرد هم که عموما دانه‌های کوتاه و دایره شکلی دارند، معروف ترین آن بینام می باشد. برنج شیرودی نخستین بار در استان مازندران کشت و برداشت و امروزه بیشتر در مناطق کوهستانی و سردسیر در شمال کشت می شود. اگر به دنبال برنج طارمی درجه یک هستید به سراغ برنج طارم محلی بروید. طول دانه بلند، رگ دانه سفید متمایل به کرم، قد کشیدن آن خوب است.

سبوس برنج ارگانیک

ما خونه‌ برنج‌ ایرانی‌ زیاداستفاده‌ میکنیم‌ واقعاطعم‌ ومزه‌ اش‌ خیلی‌ خوشمزه هستش‌. کربوهیدرات موجود در برنج نقش بسیار مهمی در تعیین نگرش ذهنی و یک ذهن سالم دارند. بدون کربوهیدرات، بدن ممکن است احساس قدرت کمتری کند، نمی تواند خوب فکر کند، اختلالات عاطفی، افسردگی نیز به وجود می آیند.

برنج پاکستانی

موسسه شیمی آمریکا روشی را ابداع کرده که از طریق آن بخش قابل توجهی از کالری و نشاسته برنج کاهش پیدا می‌کند. در این روش یک قاشق چایخوری روغن نارگیل به برنج در حال پخت اضافه شده و بعد از پخته شدن، برنج برای یک روز در یخچال نگهداری می‌شود. در نتیجه، بدن بخش زیادی از نشاسته غیرقابل هضم موجود را به همان شکل از طریق دستگاه گوارش خارج می‌کند. برنج ایرانی محصولی است که به دلیل عطر و طعم عالی آن در سرتاسر دنیا شناخته شده است و از دیگر برنج های دنیا متمایز است.

برای شستن نمک و نشاسته اضافی، بهتر است از آب ولرم استفاده کنید. چنانچه با آب سرد اقدام به این کار نمایید، دمای برنج افت کرده و در نهایت پخت خوبی را نخواهید داشت. این اطلاعات فقط بر اساس آمار فروش سایت برنج فروش است و فقط بر اساس فروش خودمان از برنج های صادراتی به شما عرضه می شود. خانه جایگاه ای است که ما ایرانی ها به خصوص ، دیگر در آن با یک دیگر تعارف نمی کنیم و خودمان هستیم!