اخبار

برپایی ۲ نمایشگاه ملی و استانی در کردستان به تعویق افتاد

علیرضا فروتن روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار مجله خبری کشاورزی با اشاره به اینکه آبان بهترین فرصت برای حضور کشاورزان در نمایشگاه‌ است، گفت: به دلیل شرایط پیش آمده در کشور به ویژه استان، مکاتباتی با مسوولان ذیربط در ارتباط با برپایی این نمایشگاه‌ها داشتیم ولی هنوز پاسخی ندادند لذا در زمان اعلام شده شاهد برگزاری آنها نخواهیم بود.

وی یادآور شد: بعد از موافقت استانداری کردستان، چنانچه شرایط آب و هوایی برای نمایشگاه سراسری تخصصی کشاورزی مهیا باشد این نمایشگاه در نیمه دوم آبان برگزار می شود.

به گفته وی براساس برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان سال جاری همچنین نمایشگاه های مبلمان و لوازم خانگی، صنعت ساختمان، الکامپ، لیزینگ و فروش اقساطی کالا و عرضه مستقیم کالا برپا می‌شود.

شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی کردستان متعلق به سه تشکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج، اتاق تعاون و خانه صنعت و معدن کردستان است.منبع اخبار

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان کردستان با اشاره به اینکه براساس مصوبه کارگروه توسعه صادرات استان، سالانه حدود ۱۵ عنوان نمایشگاه در بخش‌های مختلف در استان برپا می‌شود، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون نمایشگاه های مختلفی شامل معرفی توانمندی‌های صنایع کوچک، عرضه مستقیم کالا و صنعت خودرو برپا شده است.