اخبار

بسته ۲ هزار میلیارد تومانی برای توسعه بخش کشاورزی چهارمحال وبختیاری پیش بینی شده است

چهارمحال و بختیاری ۱۰ شهرستان با نزدیک به یک میلیون نفر جمعیت دارد.منبع اخبار

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رییس‌جمهور و اعضای هیات دولت روز پنجشنبه ۱۹ خردادماه میهمان مردم چهارمحال و بختیاری هستند.

وی از ارائه بسته پیشنهادی ۲ هزار میلیاردتومانی در این سفر برای بخش کشاورزی و دامداری اشاره کرد و گفت: تصویب این بسته پیشنهادی در شورای اداری استان با حضور رییس جمهور، نهضت خوبی در حوزه کشاورزی و دامداری اتفاق خواهد افتاد.

مردم شهرستان فارسان در طول هشت سال دفاع مقدس ۲۳۰ شهید تقدیم نظام کردند، که خانواده شهید حیدری عبدالوهاب و احمد حیدری فارسانی و خانواده شهید بهرامی شهیدان جمشید و جهانبخش بهرامی را تقدیم نظام کردند.

ساداتی‌نژاد به بازدیدهایی که در سفر انجام خواهد کرد ، اشاره و تصریح کرد: مطالبات و دغدغه جامعه هدف بخش کشاورزی در این  سفر شنیده و به اعضای هیات دولت و رییس جمهور انتقال داده می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه برای پیروزی نظام و انقلاب اسلامی و پایداری نظام خونهای زیادی داده شد و جوانان به شهادت رسیدند، اظهار داشت: همه باید در قبال خون شهدا تلاش کنیم تا ظایف خوب را به خوبی ایفا کنیم و مسوولان باید وظایف خود را در قبال مردم به خوبی انجام دهند.

در بیست و چهارمین سفر استانی رییس‌جمهور و هیات دولت سیزدهم، اعتباراتی برای تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های توسعه‌ای چهارمحال و بختیاری تصویب می‌شود.

نماینده تام‌الاختیار رییس جمهور افزود: استان چهارمحال و بختیاری به عنوان قطب تولید پروئتین کشور است و  توسعه بخشهای مختلف کشاورزی در این استان زمینه توسعه و اشتغال را فراهم خواهد کرد.

از روز گذشته تعدادی از معاونان وزرا به‌‎عنوان در شهرستان‌های ۱۰ گانه چهارمحال و بختیاری حضور یافته و با مردم دیدار چهره به چهره دارند. 

به گزارش مجله خبری کشاورزی، سید جوادساداتی نژاد روز پنجشنبه در سفر هیات دولت به چهارمحال و بختیاری به عنوان نماینده تام‌الاختیار رییس جمهور به شهرستان فارسان عزیمت کرد  و در دیدار با خانواده شهیدان حیدری و بهرامی ضمن افتخار به اینکه در محضر مادر شهیدان حاضر شده است، افزود: وظیفه ما در قبال شهدا و خون شهدا سنگین است.