اخبار

تسلا دست پر آمد – ایسنا

به گزارش ایسنا و به نقل از وب سایت این شرکت، تخفیف مدل ۳ ، دو برابر تخفیف ۱۳۰۰ دلاری است که کمتر از دو هفته پیش ارائه شد. تسلا همچنین تخفیف‌های نزدیک به ۶۰۰ دلار را در برخی از مدل Y ها از سر گرفت. تسلا تخفیف‌های بیشتری برای برخی خودروهای مدل X و مدل S با قیمت بالاتر ارائه کرد.

بر اساس گزارش رویترز، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در این ماه گفت که این شرکت برای اولین‌بار تبلیغات را امتحان خواهد کرد. ماسک همچنین هشدار داد که تسلا از اقتصاد جهانی مصون نیست زیرا به گفته او برای ۱۲ ماه آینده سخت خواهد بود.

شرکت خودروسازی تسلا با توجه به عدم قطعیت اقتصادی، افزایش رقابت و طراحی مجدد مدل اصلی خود در آینده، تخفیف‌ها را بر روی برخی از خودروهای الکتریکی مدل ۳ جدید دوبرابر و بر روی مدل Y و سایر خودروهای موجود در فهرست موجودی ایالات‌متحده، تخفیف ارائه کرده است.

تسلا در حال بررسی برای عرضه نسخه اصلاح شده مدل ۳ خود در سال جاری در ایالات‌متحده و ارسال برخی از مدل Y های خود را با سخت‌افزار جدید خود آغاز کرده است.

انتهای پیام

https://www.isna.ir/news/1402031107859/%D8%AA%D8%B3%D9%84%D8%A7-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D9%BE%D8%B1-%D8%A2%D9%85%D8%AF

تحلیلگران اظهار کردند که تسلا در مواجهه با مشکلات اقتصادی، رقابت فزاینده و افزایش تولید، قیمت خودرو را در بسیاری از کشورها به شدت کاهش داده است.