اخبار

تفاوت الماس ها شناسنامه دار و بدون شناسنامه – جواهری تاج

کمپانی جیلسون در ایالات متحده محل تولید لاجورد مصنوعی است و خرید اینترنتی طلا و جواهر با سنگ هایی با این نوع لاجورد صورت می گیرد. این پایهی جواهرات، چنگکی دارد که از سمت بالا به صورت V خمیده شده است. خرید زیورآلات نقره بسیار مرسوم است. خرید اینترنتی طلا و جواهر با سنگ این روزها به دلیل شیوع بیماری کرونا بیشتر از پیش مورد توجه قرار گرفته و بسیاری از جواهرفروشان و فروشندگان سنگهای قیمتی به فکر راه اندازی بستری مناسب جهت بهره برداری در این بستر فروش افتاده اند. نقره، پلاتین و طلای سفید هر سه سفید و درخشان هستند و ممکن است با هم اشتباه گرفته شوند. نقره استرلینگ نقره استاندارد جواهرسازی است و بیشتر زیورآلات نقره با این آلیاژ تولید میشوند. تولید جهانی نقره در سال ۲۰۱۰ بیش از ۲۲ هزار تن بوده که بیشتر از ۵ برابر تولید طلاست. به طور کلی باید بدانید که یشترین مصرف نقره به ترتیب در بخش صنعت (به ویژه صنایع الکترونیک)، ساخت جواهرات و لوازم تزئینی، تولید سکه و مدال، عکاسی و ساخت ظروف و لوازم غذاخوری است. نیم ست نقره مدل آدیا روکش طلا سفید کد N063 جواهر تایلندی که با عیار 925 ساخته شده است. وقتی که زیورآلات نقره با مواد شیمیایی شوینده و محصولات آرایشی و بهداشتی همانند سفیدکننده یا رنگ مو در تماس مستقیم باشد سریعتر از حالت معمول سیاه و کدر میشود.

اپال های معمولی گونه ای مات و بدون درخشش هستند که به صورت رنگ های مختلف می باشند. نوع چشم گربه ای و کریستالی آبی رنگ آن به ندرت با تجمعات کوآرتزی یافت می شود. هستند که با توجه به سلیقه تان رنگ آن را انتخاب میکنید . این گونه از گوهر های معدنی به رنگ آسمانی یا آبی پر رنگ که سائیده و آسیاب شده آن در نقاشی کاربرد زیادی دارد و در طب قدیم نیز کارایی فروشگاه اینترنتی جواهرات طبیعی – موس را روی سند بعدی کلیک کنید – داشته می باشد. حس ارزش در مقابل خود را افزایش داده و به شخص یاری می رساند تا از حس های منفی در گذشته خود بیرون برود.

عیار نقره خالص ۹۹۹ است که این عیار نشان می دهد ۹۹.۹ درصد نقره خالص است و ۰.۱ درصد ناخالص است. زیورآلات از جنس نقره استرلینگ با کد .۹۲۵ یا ۹۲۵ مهر میشوند که نشان میدهد در ساخت آنها از ۹۲.۵ درصد نقره خالص استفاده شده است. ناخالصی های داخلی و خارجی الماس، اثر انگشت است. شهاب سنگ های پالازیک هم دارای سنگ های زبرجد هستند و میتوان گفت که معدود سنگ های زینتی زبرجد روی زمین هستند. از پایه چنگهای V شکل برای سنگهای دارای گوشههای زاویهدار است برش مربعی الماس گلابی شکل استفاده میشود. اگر به جواهرات نقرهای که خریداری کرده باشید یا دارید نگاه کنید حتماً متوجه یک عدد شدهاید که روی نقره حک شده است. آلیاژ نقره سکه شامل ۹۰٪ نقره و ۱۰٪ مس است که عدد ۹۰۰ بر روی آن انگ میشود. فروش الماس با شناسنامه برای آن دسته از دستبندهایی که وزنی بالاتر از ۱۵ سوت دارند امکانپذیر است و امکانات حرفهای بیشتری را جهت تهیه کلکسیون جواهرات الماس در اختیار شما قرار خواهد داد. با داشتن این جواهرات میتوانید چندین مدل نقره را با یک بار خرید کردن در اختیار داشته باشید. به این صورت چندین انگشتر در اختیار دارید که بنا بر موقعیتهای مختلف میتوانید از جلوه آنها بهره بگیرید.

تهرنگ نقره بیشتر مایل به خاکستری است در حالی که رنگ طلای سفید ممکن است کمی به زردی یا خاکستری بزند. هر چه مدل زیور نقره بهروزتر و جدیدتر باشد و مراحل ساخت آن پیچیدهتر باشد، اجرت آن بیشتر است. قیمت زیورآلات نقره براساس قیمت جهانی تعیین میشود و عیار استاندارد برای ساخت زیورآلات نقره ۸۴ درصد است که اداره استاندارد آن را تعیین میکند و برای زیورآلات نقره ای که در خارج از کشور ساخته میشود ۹۲.۵ درصد است. پیش از خرید نقره بهتر است نکاتی را مدنظر داشته باشید که در زیر به تعدادی از آنها اشاره کردهایم. وقتی که سطح طلا از تعدادی سنگ و نگین ریز پوشیده شده باشد، پایه سنگفرشی (Pavé) نامیده میشود.

هر مصنوعی که کمتر از این مقدار نقره در خود داشته باشد، نمیتواند رنگ طبیعی نقره را حفظ کند. با پایه جواهر این امکان وجود دارد که سبک و استایل خود را در طراحی جواهر دخالت دهید و جواهر را خودتان چیدمان کنید. عکس زیورآلات الماس درجشده در سایت به شما امکان میدهد تا محصول نهایی را به لحاظ بصری به شکل راحت و سریعتری با دیگر محصولات مقایسه کرده و به نتیجه دلخواه خود برسید. این مدلها کمتر پیش میآید که به لباس یا مو گیر کنند و در نتیجه عمر و دوام بیشتری خواهند داشت. در نتیجه اگر بخواهیم به طور دقیق از رابطه قیراط و گرم صحبت کنیم میتوان گفت که هر 5 قیراط وزنی برابر 1 گرم دارد و یا به عبارت روانتر هر قیراط معادل است با 200 میلی گرم؛ البته هدف از این مقاله معادله قیراط است که برای جواهرات در نظر گرفته میشود. الكساندريت يك نوع گوهر از كاني كريزوبريل، اکسيد آلومينيوم-برليوم است.

شفافیت در نوع معدنی و طبیعی دارای کمی بی نظمی در شفافیت می باشد و گاها می شود درونش خطوط و هاله هایی مشاهده کرد، حال آن که نوع تقلبی شفافیت بسیار بالایی دارد و مانند شیشه می باشد. این سنگ ماه تولد بهمن دارای رنگی سلطنتی، غنی از بنفش و ارغوانی می باشد. ویژگیهای سفارشی به شما امکان میدهند تا نوع الماس و ابعاد آن را در آناتومی گردنبند تغییر داده و از این طریق، قیمت تمامشدهی محصول را بهینهسازی کنید. همچنین میتوانید قیمت جواهر اپال انتخابی خود را با توجه به بودجه موردنظرتان کموزیاد کنید. همچنین شما میتوانید مدل درخواستی خود را با سنگ توپاز به ما سفارش دهید تا برایتان آماده کنیم. با خرید زیورآلات تغییرپذیر شاید در ابتدا پول بیشتری هزینه کنید، اما این کار به صورت کلی برایتان مفیدتر است زیرا با یک تیر چند نشان زدهاید. نامرغوب بوده و ارزش پول پرداختی شما را نداشته است. در فروشگاه جواهرات اپال وبسایت زر میتوانید انواع جواهرات ترکیبشده با انواع رنگهای اپال را پیدا کنید. این مدل بسیار محبوب و رایج است و اغلب با مدل چنگهای همراه است. ازجمله خواص معنوی یاقوت کبود، افزایش بصیرت و آگاهی است که باعث میشود انسان به خدا نزدیکتر شود و پیامهای الهی را راحتتر و واضحتر درک کند.

نوع دیگر آن به صورت قوسی، فقط قسمتی از سنگ و نگین را در بر میگیرد که به آن، مدل نیمه دیواره میگویند. نقره به صورت خالص بسیار براق، نرم و شکننده است. اما یکی از کشور هایی که بیش ترین مقدار منابع این سنگ زیبا و قیمتی را در رنگ ها و طرح های مختلف در دل خود دارد، کشور ما ایران است. به یاد داشته باشید که تعویض سرویس طلا عروس، هزینه زیادی دارد.اگر قصد خرید سرویس عروس با طراحی سنگهای قیمتی را دارید، بهتر است این نکته را در نظر بگیرید که رنگ سنگها و لباسی که میخواهید بپوشید، باید با هم همخوانی داشته باشند؛ بنابراین نمیتوانید این سرویس طلا عروس را با هر لباسی ست کنید. طلای سفید آلیاژی ترکیبی از طلای زرد و سایر فلزات است.

توصیه می شود که از جواهر فروشی های معتبر طلا و جواهرات خود را بخرید زیرا جواهر فروشی های معتبر در هنگام فروش ۱۵ تا ۲۰ درصد از پول پرداختی شما را کسر می کند و فاکتور نامعتبر می تواند باعث ضررهایی برای شما شود.اگر جواهر شما از سنگ های اتمی ساخته شده باشد به آنها جواهرات اتمی می گویند. طی سال های ۱۹۷۰ تا ۱۹۸۰ کشور تایلند تامین کننده اصلی یاقوت تمام دنیا بوده است که اکنون به علت مسائل سیاسی و استراتژیک در بازار حضور بسیار کمی دارند. ۲- از خواص سنگ عقیق سبز آن است که سبب از بین بردن و دور ساختن انرژی های منفی از محیط می شود. این گونه از گوهر های معدنی به رنگ آسمانی یا آبی پر رنگ که ساییده و آسیاب شده آن در نقاشی کاربرد زیادی دارد و در طب قدیم نیز کارآیی داشته می باشد.

بنابراین آن را با سایر فلزات مانند مس ترکیب میکنند تا آمادهی ساخت جواهرات و زیورآلات شود. یاقوت Liberty Bell ، بزرگترین یاقوت معدنی با وزن 4 پوند، در سال 2011 به سرقت رفت. یکی از با ارزش ترین اوپال های سیاه در تمام دورانها “شفق قطبی استرالیس” است که در سال 1938 در لایتنینگ ریج (Lightning Ridge) کشف شد. اجرت ساخت نقره در واقع هزینهای است که طراح یا سازندهی زیورآلات نقره برای ساخت و طراحی آن از مشتری دریافت میکند و به قیمت خام یک گرم نقره اضافه میشود. در ایران نقرههای دستساز با عیار ۹۵۰ (۹۵ درصد) هم ساخته میشوند که از نظر کیفیت و قیمت کمی از نقرههای ۹۲۵ بهتر هستند. در طراحی این آویزهای زیبا از سنگهای اپال مختلف با زمینه سفید و سبز استفادهشده است که سنگ استفادهشده در هر آویز از نظر رگههای رنگی، متفاوت با سایر مدلها است. نقره هم مانند طلا چون که بسیار فلز نرمی است با این عیار در زیورآلات استفاده نمیشود و با فلزات دیگری مانند مس ترکیب می شود تا شکل مورد نظر را به خود بگیرد.

برای ساخت جواهر، ابتدا قالب طلای آن را میسازند تا بعد نگین و سنگ روی آن جای داده شود. به طور کلی، پایه جواهر (Jewelry setting) همان قالب ساخته شده برای جواهر است که نگین و سنگ روی آن سوار نشده است و هر شخص میتواند با توجه به سلیقه و دلخواه خود آن را سفارش دهد. از این آلیاژ در ساخت سکه استفاده نمیشده است اما به این دلیل که زمانی از بقایای سکههای قدیمی ساخته میشد، این نام بر روی آن نهاده شده است. نقره همانند طلا یکی از فلزهای ارزشمندی است که برای ساخت جواهرات و زیورآلات به وفور از آن استفاده میشود. در آخر هم لازم است یادآوری کنیم که شما میتوانید در فروشگاه اینترنتی گالری پرسته، انواع جواهرات دستساز مردانه، زنانه و بچهگانه را مشاهده و خریداری کنید. اما طلا این مشکلات را ندارد. جواهرات نقره نیز همانند مصنوعات طلا در طرحهای گوناگونی عرضه میشود. و بنیتیت (benitoite)، سنگ آبی درخشان که فقط در شهرستان سن بنیتو در مرکز کالیفرنیا یافت می شود، به عنوان یکی از پرطرفدارترین گوهرهای وی قرار گرفته است.