تور وان ترکیه️لیست قیمت تورهای ارزان و لحظه آخری وان

تور وان ترکیه️لیست قیمت تورهای ارزان و لحظه آخری وان

روز پایانی سفر هم طبق برنامه فوق، مسافران به تهران ترانسفر می شوند. هنگام رسیدن به مرز، گذرنامه های مسافران به ترتیب، توسط ماموران ورودی ترکیه چک می شود. سیاست اصلی سایت، ارائه اطلاعات کامل و صحیح و بدون جهت گیری و جانب داری و بدون واسطه میباشد. همچنین اشتراک گذاری تجارب مسافران در بخشهای مختلف از ویژگیهای بارز و خاص سایت محسوب میشود و با استقبال بسیار زیاد کاربران نیز مواجه شده است.

این نوع سفر، هزینه ‌ای بسیار بیشتر از تورهای زمینی وان دارد و معمولا گردشگران زیادی آن را انتخاب نمی کنند. یکی دیگر از روش‌ های تور هوایی وان، سفر به تبریز به صورت هوایی است تا از تبریز با ون به شهر وان ترکیه بروید. این تور مناسب افرادی است که از شهرهای دورتری نسبت به تهران می خواهند به وان سفر کنند. اکثر شهرهای ایران و بیشتر ایرلاین های ایران، دارای پرواز به تبریز می باشند.

سفرنامه های ایتالیا

و سرد افزایش می‌یابد زیرا تعداد گردشگرانی که به وان سفر می‎‌کنند کمتر است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایرسا آسمان تابناک ایرانیان (سفرمارکت) می‌باشد. استفاده از مطالب سایت سفرمارکت فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. برای استفاده از پرواز و پذیرش هتل تان، ارائه کارت های شناسایی معتبر الزامیست.

لطفا پکیج تور وان در همین صفحه را ملاحظه نمایید و با کانتر مربوطه تماس بگیرید. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورهای نوروزی وان با کانتر مربوطه هماهنگ نمایید. لطفا با مراجعه به پکیج های تور وان در همین صفحه و تماس با کانتر مربوطه از اخرین قیمت این تورها مطلع شوید. با خودروی شخصی باید مواردی مانند عوارض خروج زمینی، مدت زمان سفر، فاصله تهران تا وان و فاصله تهران تا مرز را بدانید.

در نظر داشته باشید که با کمک گزینه‌های بالای صفحه می‌توانید از جزئیات سفر و حمل و نقل نیز مطلع شده و اطلاعات دقیق‌تر دریافت نمایید. درست است که هزینه پرواز نسبت به تور زمینی وان گرانتر برای شما تمام کمی شود، اما اگر به صورت هوایی این مسیر را طی کنید می توانید در زمانتان صرفه جویی نمایید. از آنجایی که پرواز مستقیم از تهران به وان نیست، بنابراین قیمت تور هوایی وان از تهران مستلزم هزینه بیشتری نسبت به تور زمینی وان می باشد چرا که مسافت بیشتری لازم است تا به استانبول سفر کنید. به طور مثال، در ایام شلوغی و پیک سفر به وان شما به هیچ عنوان نمی‌توانید تور لحظه آخری وان را تهیه کنید اما ممکن است در همان زمان هم تور ارزان وان را با هتل‌های درجه دو یا سه و خدمات بسیار کم تهیه کنید. اما در زمان‌های غیرپیک (مانند مهرماه، خرداد و دی ماه، بهمن و اسفند ماه و اواخر فروردین) شما می‌توانید هم تور لحظه آخری و هم تور ارزان وان را تهیه کنید. همچنین توجه داشته باشید که تورهای لحظه آخری وان همیشه ارزان نیستند.

تور هوایی وان از مشهد

البته سوغاتی‌های معروف ترکیه همچون شیرینی‌های خوشمزه ترکی را نیز می‌توانید در شهر وان پیدا کنید. اما بد نیست بدانید که این شهر زمانی پایتخت امپراتوری باستانی اورارتو بوده و در نتیجه در کنار جاذبه‌های طبیعی، جاذبه‌های تاریخی وان نیز ارزش تماشا را دارند. همانطور که گفتیم آژانس مسافرتی سودش را از هتل دریافت می‌کند، نه از شما.

همچنین نزدیکی این شهر به ایران باعث شده است که با صرف هزینه‌ی بسیار کمی بتوانید به یک کشور دیگر سفر کنید و با مردم، فرهنگ و آداب و رسوم ترکیه آشنا شوید. در حال حاضر (سال 1401) مسافران ایرانی نیازی به اخذ ویزا کشور ترکیه ندارند. بنابراین پاسپورت مسافران لب مرز چک می شود و در صورت نداشتن مشکل، می توانند به راحتی از خروجی مرز رازی رد شده و به سمت شهر زیبای وان حرکت کنند.

از آن به بعد این جزیره به نام دختری که عاشقش بود، آختامار شناخته می‌شود. تور وان در فصل بهار هنگامی که شکوفه‌ها باز می‌شوند، بهترین زمان برای دیدن این جزیره از نزدیک است. علاوه بر موارد گفته شده, تور ارزان وان تور زمینی وان با اتوبوس دارای مزیت های بیشتری می باشد که شرایط مناسبی را ایجاد می کند تا سفر لذت بخشی را تجربه نمایید. برای کسانی که می خواهند از مسیر راه لذت ببرند، تور زمینی وان بهترین انتخاب است. با توجه به اینكه این شبكه اجازه ارائه تلفن هتلها را به افراد ندارد ، مسافرین باید خود از طریق مبادی كه به همین منظور ایجاد گردیده اند مانند اطلاعات تلفن ۱۱۸ شماره ی هتل مورد نظر خود را تهیه نمایند.