اخبار

دیکشنری تخصصی معادل انگلیسی کود آلی مصنوعی ترجمه البرز

یکی دیگر از مواد مضری که کودهای شیمیایی وارد محیط زیست می‌کنند، نیترات می‌باشد. نیترات ماده‌ای است که سبزیجات، میوه‌ها و آب آشامیدنی مورد استفاده انسان را سمی کرده و آسیب‌های جبران‌ناپذیری به سلامت انسان وارد می‌کند. همان طور که اشاره شد عناصر اصلی که گیاهان آپارتمانی با نور کم به آنها نیاز دارند عناصری از قبیل نیتروژن، فسفر و پتاسیم می باشد که هر سه درشت مغذی بوده و نقشی اساسی در رشد گیاهان آپارتمانی ایفا می کنند. عناصر مذکور از استاندارد های مناسبی برای اطلاع مصرف کننده به لحاظ نوع مصرف در کودهای شیمیایی تهیه شده اند.

چرا شما مسئولیت دارید که گیاهان آپارتمانی را تغذیه کنید؟

امروز می‌خواهیم جزئیات کوددهی گیاهان آپارتمانی را بررسی کنیم و همچنین اطلاعاتی در مورد زمان و چگونگی آن به شما ارائه خواهیم کرد. کود فسفر یا همان کود سیاه، محصولی است که از سنگ های فسفات به دست می آید. رایج ترین و پرمصرف ترین کودهای این دسته سوپر فسفات محلول و سوپر فسفات سه گانه نام دارند.

کود آمینو اسید گیاهان آپارتمانی 60 میلی لیتر

کود آلی معمولاً از مواد زائد گیاهی، حیوانی، کشاورزی و یا باقی مانده های زباله های شهری درست می شود، مانند کود کمپوست. کود های آلی یا کود ارگانیک ، همچنین می توانند محصولات بسیار فرآوری شده agriculture-na.ir با پایه کود یا خود کود باشند که باعث حاصلخیزی خاک، رشد بهتر سبزیجات، گیاهان، صیفی جات می شود. در خدمت کارفرما و مشتریان هتلها و برجها و شرکتها و باغها با قیمت مناسب و کیفیت بالا باشد .

اگر کود را در زمانی که گیاه بتواند از آن استفاده کند استفاده نکنید، مفید واقع نمی شود. از کود دادن قبل از باران های بهاری خودداری، زیرا مواد مغذی به راحتی از خاک شسته می شوند. بسته به نوع گیاهان و نیازهای کودی گیاهان زمان کوددهی متفاوت است. ۷- کودهای ارگانیک حاوی میکروب های مفیدی هستند، فرآیند تجزیه بیولوژیکی خاک را ترویج می دهند و به بهبود باروری خاک کمک می کنند. مقادیر زیاد کودهای شیمیایی فعالیت میکروارگانیسم های خاک را مهار می کند و منجر به کاهش ظرفیت خاک می شوند. عناصر متحرک (نیتروژن، فسفر ، پتاسیم ،کلر و منیزیم) قادر به حرکت در بافت های گیاهان هستند به همین دلیل کمبود آن ها در برگ های پایینی تاثیر گذار است.

با کمک ابزار سمپاشی روی سطح برگ اسپری می شود و در اصطلاح عامیانه سمپاشی می گردد. • در مصرف به صورت خاکی در هر ۱۰۰۰ متر از ۵ تا ۱۲ کیلوگرم استفاده می شود. کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی افکارنیوز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. این مطلب، یک خبر آگهی بوده و پایگاه خبری افکارنیوز در محتوای آن هیچ نظری ندارد.