اخبار

سرپرست بانک کشاورزی منصوب شد

سرپرست بانک کشاورزی منصوب شدمنبع اخبار

در مراسمی که صبح روز شنبه ۲۹ مردادماه با حضور سید عباس حسینی معاون بانک، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصاد و دارایی، رییس و اعضای هیات مدیره این بانک و همچنین مدیرکل دفتر امور بانکی و بیمه وزارت اقتصاد برگزار شد، حکم سرپرستی بهبهانی به وی ابلاغ شد.

این گزارش می‌افزاید؛ فریدون بهبهانی عضو هیات مدیره کنونی بانک کشاورزی از مدیران باسابقه این بانک است که مدیر امور شعب بانک کشاورزی در تهران بزرگ همچنین مدیریت شعب این بانک در استان‌های مختلف را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

به گزارش روز شنبه مجله خبری کشاورزی از وزارت جهاد کشاورزی،  سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس مجمع عمومی بانک‌ها، طی حکمی فریدون بهبهانی را به عنوان سرپرست بانک کشاورزی منصوب کرد.

پیش از این «مهدی رضایی» سرپرست بانک کشاورزی دولت سیزدهم تعیین شده بود.

وزیر امور اقتصادی و دارایی، در این حکم با اشاره به تعهد، تخصص و توانمندی‌های بهبهانی عضو هیات مدیره کنونی این بانک، وی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست بانک کشاورزی تعیین و منصوب و ابراز امیدواری کرد؛ با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به عدالت‌محوری، انقلابی‌گری، مردمداری، پاکدستی، فسادستیزی و قانون‌مداری برای تحقق اهداف دولت و حل مشکلات جامعه تلاش شود.