اخبار

صفحه اصلی شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکتر علی متولی عضو هیات علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری طی حکمی … این لایجه در تاریخ ۶ دی ۱۳۷۹ به تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی رسید و در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۷۹ توسط شورای نگهبان تایید شد. طی حکمی از سوی رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران، سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان جویبار منصوب شد.

پیش بینی تولید ۲۸۰ تن پسته در خرامه

تجربه سال های متمادی از انحصاری بودن اجازه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی ، باعث شد تا تصمیم گیران به ایجاد صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی در سطوح مختلف به صورت قانونمند توسط شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی همت گمارند. وزیر جهاد کشاورزی در پیامی به مناسبت آغاز سال زراعی ۱۴۰۲-۱۴۰۱، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دست‌اندرکاران بخش کشاورزی به ویژه کشاورزان سخت‌کوش، پرتلاش و زحمتکش و همکاران خدوم وزارت متبوع، بر اهمیت حمایت از تداوم تولید تا سطح پایداری در کشور تاکید کرد. با هدف افزایش همکاری‌ها و فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گر… © کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به ” شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی” میباشد. گروه‌های آموزشی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در گرایش‌های مختلف از داخل و خارج از کشور دانشجو می‌پذیرد. امکان ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه تا مقطع دکتری، ارائه خوابگاه دولتی به کلیه دانشجویان، اعطای انواع وام‌های تحصیلی، ازدواج، مسکن و…، اینترنت رایگان، امکانات ورزشی، پوشش بیمه رایگان، فراهم کردن بهتر اشتغال برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان و… از جمله ویژگی‌های تحصیل در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی است.

آخرین اخبار

دانشکده agriculture-na جز قدیمی‌ترین واحدهای دانشگاه رازی می‌باشد که در سال 1361 به‌عنوان آموزشکده کشاورزی با یک گروه آموزشی تولیدات گیاهی کار خود را آغاز نمود. مدیر جهاد کشاورزی تنکابن از توزیع 404 هزار و 950 لیتر سوخت به واحدهای تولیدی کشاورزی این شهرستان 6 ماهه نخست امسال خبر داد. در سال‌های کم‌باران کە منابع آب با کمبود مواجە می‌شوند، حجم آب پشت سدها نیز کاهش پیدا می‌کند گزارش‌ها حاکی از آن است کە حجم آب پشت سدها امسال ٢٨ درصد کاهش یافتە کە این کاهش، بر آب اختصاص یافتە بە بخش کشاورزی نیز اثرگذار است و کشاورزها فشار بیشتری را از طریق برداشت آب از چاەها بە آبخوان‌ها وارد می‌سازند.

الوادی در صحرای الجزایر منطقه‌ای خشک است که حقیقتا به قطب بین‌المللی کشاورزی تبدیل شده و این امر باعث ایجاد اشتغال و تقویت امنیت غذایی کشور شده‌است. مسئولان دو شرکت تولیدکننده شراب و مشروبات الکلی در آنگولا کلید موفقیت خود را تقاضای بازار داخلی می‌دانند و همچنین به صادرات جهانی در میان مدت و دراز مدت امیدوار هستند. میزان استفاده از زمین به ازای هر کیلوگرم محصول کشاورزی تولیدی.[۶۸] طبق این داده‌ها برای تولید یک کیلوگرم گوشت بره و گوسفند به زمینی به مساحت ۳۶۹٫۸۱ مترمربع، هر کیلوگرم گندم و چاودار به ۳٫۸۵ مترمربع، برنج به ۲٫۸ مترمربع، جو به ۱٫۱۱ مترمربع، گوجه فرنگی به ۰٫۸ مترمربع و سیب به ۰٫۶۳ مترمربع زمین نیاز دارد. در راستای اجرای طرح توسعه کشاورزی در کوهپایه‌های غربی زاگرس موسوم به «طرح گرمسیری»، برنامه گمانه‌زنی به منظور تعیین عرصه و پیشنهاد حریم تپه خلیل انجام شد. نویسندگان محترم دقت کنند که حتما باید گزارش مشابهت‌یابی را که مستقیما از مشابهت‌یاب دریافت می‌‌کنند به فصلنامه ارسال نمایند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری می باشد. مراسم اختتامیه گرامیداشت هفته خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با … پرداخت تسهیلات ویژه برای خرید تضمینی محصول جو استان کردستان در راستای تأمین نهاده های مورد نیاز زیر بخش های دام و طیور صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان کردستان تسهیلات ویژه 40 میلیارد ریال پرداخت کرده است. گرگان- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گلستان از پیش بینی کشت پاییزه در بیش از ۵۰۰ هزار هکتار از اراضی زراعی استان خبرداد. چهاردهمین کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران توسط پردیس کشاورزی و منابع طبیعی- گروه مهندسی مکانیک بیوسیستم به میزبانی دانشگاه رازی برگزار می‌شود. مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد از افزایش 10 درصدی جوجه ریزی در مرغداری های این شهرستان هفت ماه امسال خبر داد.