اخبار

لیست قیمت انواع تایل های سقف کاذب همراه با نصب سال 1401

به دلایلی که در بالا ذکر شد، قبل از نصب سقف کاذب چوبی، بهتر است با یک نصاب مشورت کنید، با ثبت درخواست رایگان در سایت “خدمت از ما” در هر زمان به بهارین نصابان متصل شوید. همچنین در فضاهایی که سقف اصلی ایرادهای زیادی دارد، شما با نصب سقف کاذب می‌توانید عیوب سقف اصلی را نیز برطرف نمایید. افرادی که در خانه و آپارتمان خود نیاز به عایق نمودن سقف در برابر صدا و حرارت دارند می توانند از نصب سقف کاذب استفاده کنند. ثبت درخواست رایگان در “خدمت از ما” به شما این امکان را می دهد که هزینه‌های خود را کاهش دهید و با کیفیت نصب مطلوب، ارزان‌ترین اجرای سقف کاذب را دریافت نمایید.

هر عدد تایل 60*60 از 55.000

پس از اتمام کار میزان متریالی که مصرف شده محاسبه میشه و در این قیمت ضرب میشه. البته لازمه بگیم این قیمتی که از طرف کناف کار ارائه میشه طبیعتاً از قیمت متر مربع خود کناف بیشتره. چون هزینه‌های اجرا و دستمزد هم در همین قیمت درنظر گرفته میشه.

لینک های سایت

ما در این بخش قصد داریم شما را با تمامی زوایای سقف کاذب اشنا کنیم. این روش فقط برای سقف کاذب کناف استفاده میشود زیرا دارای انعطاف پذیری بالایی است و میتوان آن را در ابعاد های متفاوتی کار کرد بنابریان برای اینکه در محاسبات اشتباهی نشود در مواقعی که دورادور سقف کاراز کناف استفاده میشود و یا به عبارتی باکس طولی زده میشود کاربرد دارد. قبل از اینکه در مورد قیمت سقف کاذب صحبت کنیم باید بدانیم چند مدل سقف کاذب وجود دارد.

این سقف ها به دلیل نصب سریع و آسان، سبک وزن بودن، تنوع در طراحی، مقاوم بودن در برابر آتش سوزی، ثبات رنگ، امکان تعویض راحت قطعات، رنگ کاری با پرداخت هزینه کم، مقاوم بودن در مقابل ضربه، تهویه مناسب، مقاوم بودن در مقابل صدا و سازگاری با محیط زیست بیش تر مورد استفاده قرار می گیرند. سقف کناف ساده به نصب پنل های گچی به صورت ساده و مسطح می گفته می شود و سقف کاذب دکوراتیو به سقف های اطلاق می شود که دارای طرح های خاص باشند. اگر شما دوستان عزیز هم در نظر دارید که بهترین و زیباترین نوع سقف کاذب را در اختیار داشته باشید ما به عنوان تیم آذران مدرن با همراهی کارشناسان و طراحان به نام کشور در کنار شما به صورت 24 ساعته و شبانه روزی قرار داریم تا به بهترین نحو ممکن بتوانیم خدمت گزار شما باشیم. تنها کافیست با راه هاب ارتباطی درج شده رد سایت با ما در ارتباط باشید. این ها بخشی از ویژگی سقف کاذب است که به آن اشاره داشتیم، مهمترین قسمت آن این است که شما دیگر در بخشهایی همچون سرویس بهداشتی لوله کشی های مختلفی را مشاهده نخواهید کرد بلکه یک تیکه بودن سقف توسط المان هایی همچون اسمان مجازی، یا کشسان کاملا مشهود است و فضای بسیار عالی را شما تجربه خواهید کرد. تایل های پی وی سی در سبک های CNC بسیار زیبا است به طوری که خارج از بحث اینکه منازل را اذیین بندی میکند برای هتل ها و لابی ها بسیار مناسب بوده است.

انواع سقف کاذب پی وی سی و نمونه های اجرایی آن

سقف های کاذب عایق های صوتی بسیار مناسبی هستند و همچنین به آسانی اجرا و نصب می شوند. لازم به ذکر است که اجرا و نصب سقف های کاذب به صورت صحیح و اصولی، باعث کاهش انتقال حرارت و مصرف سوخت می شود. قیمت نصب سقف کاذب به عوامل مختلفی بستگی دارد، به همین دلیل نمی توان به صورت دقیق و درست هزینه نصب سقف کاذب را مشخص کرد. شما به راحتی و با چند کلیک ساده، می‌توانید با دریافت حدود قیمت سقف کاذب و بررسی آن، درخواست اجرای سقف کاذب را ثبت کنید. پارچه های مورد استفاده با عنوان سقف کشسان، نه تنها در سقف بلکه در قسمت های دیگر دکوراسیون داخلی همچون دیوار نیز اجرا می شود. علت نامگذاری این محصول دکوراتیو به جنس سقف کاذب و نحوه ی نصب آن سقف کاذب برمیگردد.

  • یکی مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان در مرحله اول است و دیگری مشاوره مستقیم با متخصصینی که برای اجرای کار بهتون معرفی شدن.
  • به سراغ قیمت سقف کاذب می رویم قطعا یکی از دغدغه های این روز شما سروران گرامی دکو تهران می باشد، در بخش بی واسطه سقف کاذب خرید کنید به سراغ حذف واسطه ها خواهیم رفت و برای اینکه از خود کارخانه خرید کنید به شما عرض میکنیم که با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
  • سقف کشسان یک متریال عالی از هر نظر است هم ضد رطوبت است هم آنتی باکتریال هم قابل شست وش و و هم ضد حریق به همین دلیل در هر فضایی از لابی هتل های مجلل گرفته تا سرویس بهداشتی کوچک قابل نصب است.
  • می‌دونیم که مصالح در انواع سقف کاذب، با هم فرق می‌کنه؛ اما نکته مهم اینه که در یک سقف مشخص، مصالحی که یک پیمانکار کار می‌کنه شاید پیمانکار دیگر کار نکنه.
  • بهتر است در ادامه با معایب سقف کاذب کناف و رابیتس بیشتر آشنا شوید.
  • معمولا انواع مختلف سقف کاذب از مواد پایه ی متفاوتی تشکیل و ساخته شده اند و در نهایتا در نحوه ی اجرا و ساخت متفاوت اند و به همین نسبت نیز قیمت های تمام شده متفاوتی دارند.

که اجرای سقف کاذب با پلان و اشکال پیچیده تر دارای هزینه بیشتری هستند یا اگر ارتفاع سقف شما نامتعارف باشد و یا شرکتی که با آن در تماس هستید از پروژه شما دور باشد قطعا هزینه مسافتی که نصاب طی میکند تا به پروژه شما رفت و برگشت داشته باشد متفاوت خواهد بود. بنابراین هر کدام از این عامل ها می تواند مشخص کند که اجرای یک سقف کاذب ارزان تمام می شود یا بالعکس. یکی از رایج ترین روش برای محاسبه قیمت سقف کاذب ارائه قیمت برای هر متر مربع ازآن است.

لیست قیمت انواع تایل های سقف کاذب همراه با نصب سال 1401