اخبار

مسابقات نقاشی فائو برای کودکان به مناسبت روز جهانی غذا

هر شرکت کننده تنها اجازه ثبت یک اثر در مسابقه را خواهد داشت. عدم رعایت این مورد باعث رد صلاحیت شرکت کننده خواهد شد.

پوسترهای ارسالی نباید شامل متن باشند. درصورت استفاده از متن، مقدار آن نباید بیش از ۲۵ کلمه یا ۱۰۰ کاراکتر باشد. از درج اطلاعات شخصی خود ازجمله اسم، نام مدرسه یا سن در آثار ارسالی بپرهیزید.

شرایط شرکت در مسابقه به شرح زیر است:  

اطلاعات بیشتر: صفحه وبسایت رسمی فائو برای شرکت در مسابقه – حساب کاربری ما در توییتر : @FAOIran –   وبسایت نمایندگی فائو در ایران

امکان ارسال آثار تنها از طریق پر کردن فرم ورود وجود خواهد داشت.

ارسال فایل‌های دیجیتال ذخیره شده صرفا با فرمت JPEG امکان‌پذیر خواهد بود.

به گزارش روز چهارشنبه مجله خبری کشاورزی از سازمان خواروبار و کشاورزی ملل متحد (فائو) ، در دنیای ما همه چیز از غذا تا فرهنگ، محیط و اقتصاد به یکدیگر ارتباط دارند. امروزه بسیاری از مردم با چالش‌هایی جهانی مانند فقر، گرسنگی، تغییرات آب و هوایی، مناقشه و جنگ و نابرابری مواجهند. از سوی دیگر این چالش‌های جهانی نیازمند راهکارهایی جهانی هستند. ما قادر به یادگیری این موضوع هستیم که چگونه بخشی از این راه‌حل جهانی باشیم تا به یک آینده پایدار و جهانی دست یابیم که همه انسان‌ها در آن اهمیت دارند.

طرح‌های ارسالی می‌توانند به صورت نقاشی، طراحی با خودکار، مداد، ذغال، رنگ روغن، اکرلیک، آبرنگ و هم‌چنین رسانه‌های ترکیبی باشند. طرح‌های دیجیتالی نیز اجازه شرکت در مسابقه را خواهند داشت. عکس (Photograph) مجاز به شرکت در مسابقه نخواهند بود.

مسابقات نقاشی فائو برای کودکان به مناسبت روز جهانی غذامنبع اخبار

رقابت در رده‌های سنی ۵ تا ۸، ۹ تا ۱۲، ۱۳ تا ۱۵ و ۱۶ تا ۱۹ سال برگزار می‌گردد.

۳ برنده از هر رده سنی توسط هیئت داوری انتخاب خواهند شد و اسامی برندگان در ماه دسامبر (اواسط شهریور تا اوایل مهرماه) اعلام می‌شود.

از نقاشی یا اثر خود یک عکس گرفته یا آن را اسکن کنید و با تکمیل فرم آن را از طریق وب سایت جهانی فائو با ما به اشتراک بگذارید. مهلت شرکت در مسابقه ۴ نوامبر ( ۱۳ آبان ۱۴۰۱) خواهد بود.

شرکت در مسابقه رایگان است

تمامی آثار باید اصل بوده و فاقد تصاویر عکاسی، لوگو یا اطلاعات شخصی دیگر باشند.