اخبار

نردبان 10 پله مدرن دو طرفه کد 1738-فروشگاه ضی صنعت-ارزان-سایت-نردبان خانگی | elitarchgroup

با توجه به مصالح مصرفی در داخل ساختمان و عناصر موجود در آن، جهت برقراری یک هارمونی مناسب، بررسی توسط کارشناس مربوطه از اهمیت بالایی برخوردار است. توجه بفرمایید که برای هر یک از طرح های ذکر شده می توان از متریال های مختلف با توجه به خواسته ی مشتری استفاده نمود و تفاوتی در این زمینه وجود ندارد. متریال های قابل استفاده در همه ی این طرح ها می تواند شیشه، چوب، فلز، سنگ و حتی ترکیبی از این مصالح باشد.

پله معلق چوبی با شاسی اکسپوز

هنگامی که در مورد مدل ظاهری راه پله تصمیم گرفتید ، وقت آن است که تصمیم بگیرید چه نوع کف پله ای را انتخاب کنید. سبک ها و مواد زیادی وجود دارد که می توانید برای تکمیل طراحی راه پله خانه خود انتخاب کنید. خانه شما مدرن ، معاصر ، روستایی یا سنتی باشد ، سبکی متناسب با نیازهای شما وجود دارد. در پله معلق چوبی بیشتر از نرده های کابلی یا شیشه ای برای ایمنی استفاده می شود.

طراحی راه پله دوبلکس برای خانه های ایرانی

نردبان 10 پله مدرن دو طرفه کد 1738-فروشگاه ضی صنعت-ارزان-سایت-نردبان خانگی | elitarchgroup

پله دوبلکس را می‌توان هم برای خانه های ویلایی و بزرگ و هم خانه های کوچک طراحی و استفاده نمود. طراحی خلاقانه و منحصر به فرد راه پله دوبلکس، با توجه به ساختار خانه می تواند آن را کانون توجه در دکوراسیون داخلی سازد و حتی فضای در دسترس ساختمان روشهای اجرا را افزایش دهد. همچنین محدودیتی در ساخت و به کارگیری متریال های مختلف وجود ندارد و می توان با توجه به سبک ساختمان و سلیقه خود از شیشه، چوب، سنگ و …

انتخاب این گیاهان تا حد بسیار بالایی بسته به میزان نورگیری و محیطی دارد که راه پله در آن قرار گرفته است. شاید صحبت در خصوص متریال های ساخت چندان ضروری نباشد، تنها نکته مهمی که لازمست بدانید اینست که برخی متریال هایی که نما و جلوه بسیار جذابی در طراحی راه پله ایجاد می کنند، می توانند هزینه ساخت آن را تا چندین برابر افزایش دهند. ممکن است که ظاهر پله شما کاملا ساده باشد اما متریالی که در آن استفاده می شود زیبایی دکوراسیون داخلی شما را دو چندان کند. پله دوبلکس و پله شیشه ای تنها مختص خانه های بزگ نیست و با طراحی هوشمندانه، می تواند نمایی شیک و تماشایی در خانه های کوچک نیز به همراه داشته باشد.

  • کف پله چوبی این راه پله به وسیله یک تیر آهنی مورب که در تمام طول پله قرار دارد مهار شده اند.
  • اکنون راه پله دوبلکس دیگر تنها موظف به برقراری ارتباط بین دو طبقه نیست، بلکه بین اجزاء و عناصر ساختمان ارتباط برقرار کرده و هارمونی ساختمان را چندین برابر می کند.
  • همانطور که اشاره شد برای اتصال طبقات موجود در سطوح مختلف در فضای داخلی و یا خارجی ویلاها و مکان‌هایی از این دست از پله استفاده می‌شود.
  • منظور از پاگرد محلی است که با پیمودن تعدادی پله که در اصلاح از آن با عنوان بازوی پله یاد می‌شود، قدم برآن می‌گذاریم.
  • این راه پله هم به واسطه نور مخفی هایی که در زیر کف پله ها قرار گرفته است، تبدیل به یک راه پله اعجاب انگیز شده است.
  • در این قسمت از سایت مون آرک برای شما عزیزان یک مدل سه بعدی پله مدرن که از سری آبجکت های Pro سایت محبوب 3DSky می باشد را قرار دادیم.این فایل با فرمت Max و Fbx به همراه تکسچر را می توانید از لینک زیر دانلود نمائید.