نماینده مجلس: تکمیل بزرگترین سیلوی شرق کشور در گرمسار تسریع شود - مجله خبری کشاورزی

نماینده مجلس: تکمیل بزرگترین سیلوی شرق کشور در گرمسار تسریع شود

به گزارش خبرنگار مجله خبری کشاورزی، اردشیر مطهری روز پنجشنبه در نشست وزیر جهاد کشاورزی با جمعی از کشاورزان و تشکل های بخش کشاورزی شهرستانهای گرمسار و آرادان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان گرمسار ابراز داشت: گرمسار در زمینه کشاورزی از قطب‌های استان سمنان محسوب می‌شود و انتظار می‌رود توجه به مطالبات کشاورزان این منطقه بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.
به گزارش مجله خبری کشاورزی، سیلوی ۱۰۰ هزار تنی گرمسار به عنوان بزرگترین سیلوی شرق کشور در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار در حال تکمیل است و در حال حاضر به پیشرفت فیزیکی بالای ۹۲ درصد رسیده است.
نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت مدیریت منابع آب با توجه به کم‌آبی، تصریح کرد: تخصیص اعتبار در زمینه ایجاد گلخانه و توسعه کشت گلخانه ای باید تسریع شود.‌
مطهری خاطرنشان کرد: افزایش و اصلاح قیمت مرغ و تخم مرغ به نحوی که جبران کننده میزان هزینه کرد تولیدکنندگان باشد، مورد انتظار است.‌
وی اظهار داشت: انتصاب ساداتی نژاد به عنوان وزیر جهاد کشاورزی موجب جراحی بزرگ در وزارت کشاورزی شده و امید است شاهد تحولی عظیم در بخش کشاورزی کشور باشیم.

به گزارش خبرنگار مجله خبری کشاورزی، «سید جواد ساداتی‌نژاد»، وزیر جهاد کشاورزی امروز پنجشنبه به منظور بازدید و بررسی مسائل و مشکلات بخش کشاورزی شهرستان  گرمسار وارد استان سمنان شد.
ساداتی نژاد در بدو ورود وارد شهرستان گرمسار شده و مورد استقبال سیدمحمدرضا هاشمی استاندار ، مطهری نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان و برخی دیگر از مسئولان استانی قرار گرفت.
وزیر جهاد کشاورزی در این سفر یک روزه قرار است سیلوی یکصد هزار تنی شرق کشور را بازدید کند.
بازدید از واحد فوق پیشرفته مرغ تخمگذار در آرادان گرمسار از دیگر برنامه‌های وزیر جهاد کشاورزی در استان سمنان است.
شهرستان‌های گرمسار و آرادان در غرب استان سمنان وقع شدند و گرمسار در همسایگی استان تهران قرار دارد.منبع اخبار