اخبار

هیتر گلخانه یا بخاری گلخانه ای لیست قیمت انواع | mehbaran

هیتر گلخانه برقی دارای فن است که گرما را به مناطق مشخص شده انتقال می دهد. بهترین نوع بخاری گلخانه ای از گیاهان در برابر سرما محافظت می کند، از نظر انرژی به صرفه است و قدرت کافی برای گرم کردن همه محیط گلخانه را دارد. بدون شک اولین مسئله در خرید بهترین هیتر برای گلخانه راندمان یا بازدهی آن هیتر می باشد. راندمان یک هیتر به مقدار گرمای تولید شده در برابر انرژی مصرف شده توسط هیتر گفته می شود. از دیگر فاکتور های مهم توجه به مقدار گرمادهی هیتر است اگر هیتر بزرگ و قدرت گرمایش گلخانه بیشتری ایجاد میکند .

  • همچنین اگر به دنبال لیست قیمت هیترها و انواع هیتر های گلخانه ای خارجی و داخلی هستید، می توانید از طریق سایت های معتبر تولید کنندگان این سیستم گرمایشی گلخانه ای اطلاعاتی کسب کنید.
  • سیستم گرمایشی دستگاه تا زمانی که دمای محیط به دمای مد نظر کاربر برسد به کار خود ادامه میدهد .
  • بخاری گلخانه ای یکی از ادوات ضروری برای تولید محصول در فضای گلخانه می باشد.
  • گرمای ایجاد شده در کوره به سمت بالا حرکت کرده و به پاس اول میرسد.
  • در بخاری کابینتی زمینی امکان نصب پایه چرخ دار برای سهولت در جابه جایی وجود دارد.

فن های مخصوص دستگاه این گرما را با فشاری بالا در داخل سالن پخش می کنند. فن های به کار رفته از بهترین نوع فن های موجود در بازار می باشند که امکان سفارش آنها به صورت تک فاز و سه فاز برای کاربر فراهم شده است . زیرا گلخانه هیچ گونه عایق محکم و مطمئنی ندارد و گرمای داخل آن به روش های مختلفی هدر می رود. مشعل بکار رفته دراین نوع هیتر در ساخت گلخانه ۱۸۴ تا ۲۱۴ هزار کیلوکالری و دارای تابلو برق و ترموستات داخل سالن می باشد. فن اکسیال این نوع جت هیتر گلخانه ۹۰ سانتی متری به ظرفیت ۲۲۰۰۰متر مکعب با موتور ۵/۱ اسب ۱۴۰۰ دور سه فاز می باشد. برند نشان سابقه یک شرکت است که می تواند شما را در روند خرید هیتر گلخانه یاری کند.

به هنگام خرید به قیمت هیتر گلخانه ای دقت کنید، چرا که نشان از وجود بعضی امکانات دارد که می تواند درباره مه باران بسیار کاربردی باشد. فضاهای گلخانه ای در ابعاد مختلفی ساخته می شوند، به همین دلیل هر کدام از آن ها به میزان گرمای خاصی نیاز دارند، که به هنگام خرید هیتر گلخانه ای باید به میزان گرمادهی آن دقت کنید. با توجه به نوع سوخت بخاری گلخانه، لوله هایی در اطراف دستگاه وجود دارند که موارد آلاینده را به خارج از گلخانه هدایت می کنند و در نهایت تنها گرمای پاک در درون فضای گلخانه باقی می ماند. انواع مختلفی از هیتر های گلخانه ای وجود دارد هر کدام از هیتر گلخانه ای دارای اجزا و امکانات ویژه ای هستند.

هیتر صنعتی PF240 هزار

هیتر گلخانه یا بخاری گلخانه ای لیست قیمت انواع | mehbaran

هیتر گلخانه ای ابزاری است که برای ایجاد گرما در مکان هایی مثل گلخانه، مرغداری، سالن های تولید و پرورش قارچ و… استفاده میشود. استفاده و کاربرد بخاری گلخانه بیش از هرچیز دیگری مربوط به فصل زمستان است. در فصول سرد سال ممکن است مشکلات بسیاری برای محیط‌های پرورش گیاهان مختلف به وجود آید. که برای جا به جایی راحتتر هیتر ها از چهار عدد چرخ در زیر آنها تعبیه شده است. ایجاد گلخانه برای داشتن محصولات به دوران رومیان باستان بر میگردد.

هیترهای گازی برای گلخانه های کوچک

راحتی،سرمای  گذاری وهزینه های عملیاتی و اجرا و موارد دیگر در انتخاب سیستم گرمایشی موثر است. شرکت اسکندری از جمله تامین کنندگان طلایی سایت بازار بزرگ کشاورزی می باشد که بهترین تجهیزات را در زمینه انواع هیتر ارائه می دهد. از جمله تولیدات این شرکت می توان به انواع بخاری گلخانه ای، هیتر گلخانه آرارات، جت هیتر گازوئیلی و گازی، هیتر برقی فن دار، هیتر حرارتی و کوره هوای گرم اشاره نمود.

امکان تولید هیتر صنعتی سفارشی :