اخبار

وکیل مهاجرت وظایف وکیل مهاجرت چیست انتخاب هزینه ها-بیات گروپ

چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است. دقت داشته باشید که علاوه بر تعرفه مشخص شده از سوی کانون وکلا برای پرونده های مهاجرتی، هزینه برخورداری از خدمات یک وکیل خوب در موسسه مهاجرتی به عوامل مختلفی از جمله شرایط پرونده، بازه زمانی مهاجرت، شیوه مهاجرت و کشور مقصد بستگی دارد. موسسه مهاجرتی تراست، امکان بهره مندی از مشاوره جهت ارزیابی شرایط شما برای مهاجرت را فراهم نموده است.

هزینه نوت آفیسر 5 دلار کانادا و مدت زمان تقریبی دریافت نوت آفیسر بین 30 الی 35 روز است. در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید. بله هزینه ای که ما از شما دریافت میکنیم به صورت اقساط ، به موازات پرونده هست .

هزینه پرداختی برای وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت وظایف وکیل مهاجرت چیست انتخاب هزینه ها-بیات گروپ

ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و بیات گروپ طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند. این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت. در صورتیکه یکی از اعضای خانواده درجه اول شما در کشور مقصد زندگی می کند ، می توانید برای پیوستن به او درخواست ویزای پیوست به خانواده را بدهید. راه های ارتباطی با موسسه APLO ۰۲۱-۲۲۷۰۲۷۵۳ ۰۹۱۹۹۵۱۱۹۱۳ t.me/aplolaw instagram.com/aplo.law twitter.com/aplolaw کانادا، تورنتو، خیابان یانگ، پلاک ۳۰۸۰، واحد ۶۰۶۰ از صفحات اجتماعی درج شده موسسه مهاجرتی APLO دیدن کنید.

  • همچنین، شما باید مدارکی را برای مهاجرت شغلی آماده کنید که از آن جمله می توان به مدرک زبان، مدارک مربوط به سابقه شغلی و اخذ نمره در سیستم مربوطه است.
  • هزینه مالی که برای این کار پرداخت خواهید کرد، مسلماً با موفقیت شما در ادامه به شما باز خواهد گشت.
  • شامل چندین موارد می‌شود که فرد متقاضی یا همان موکل باید آن را در اسرع وقت به وکیل خود بپردازد تا تمامی کارها را که برای گرفتن اقامت کشور کانادا مورد نیاز است، به درستی انجام دهد.
  • ممکن است تمام وقت و پول خود را هدر دهید زیرا اطلاعات کافی در مورد قوانین مهاجرت ندارید.

امیدواریم این مطلب شما را از اهمیت داشتن یک وکیل و مشاور مهاجرتی خوب آگاه نموده باشد.چنان که دیدیم انتخاب وکیل مهاجرتی خبره و آگاه امری ضروری و نه هزینه ای اضافه است بلکه علی رغم اجباری نبودن کاملا حیاتی و مهم است و در روند امور مهاجرت شما تأثیرگذار خواهد بود. گاهی وجود یک مشکل در پرونده نیاز به دانش حقوقی و مهارت کافی دارد تا بتوان برای آن راه حل مناسبی پیدا کرد. بنا بر دلایل این چنینی اکثر متقاضیان ترجیح می­دهند که در این مسیر، از مشاور و یا وکیل مهاجرت رسمی بهره بگیرند. در فهرست زیر می توانید دلایل لازم برای استفاده از لیست وکلای مهاجرت در تورنتو و استخدام یک وکیل خوب را مشاهده کنید. باید گفت، معقول بودن به معنی متناسب بودن دستمزد با پیچیدگی پرونده و زمان لازم برای به پایان رساندن آن پرونده است. شاید شما قصد اقدام از طریق روشی را داشته باشید که برای آن چندین ماه زمان لازم است.

گاها این مهم پیش آمده است که به جهت اهمیت امور مهاجرت به خصوص در امور سرمایه گذاری، چندین وکیل مهاجرت بر روی یک پرونده مشغول به کار هستند و تمرکز دارند. الهام صحت مشاور اداره مهاجرت کانادا ، عضو مشاوران مهاجرت شورای تنظیم مقررات کانادا و عضو انجمن مشاوران حرفه ای مهاجرت کانادا است. از سوابق الهام صحت وکیل مهاجرت می توان به بیش از ۱۵ سال سابقه کار و تجربه اشاره کرد. سرکار خانم صحت، فارغ التحصیل حقوق مهاجرت از دانشگاه ویکتوریا، مشاور تحصیلی و نماینده رسمی مراکز آموزشی در کانادا و سایر کشورها است.

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا