ویدئو وال ال جی - مجله خبری کشاورزی

ویدئو وال ال جی

در این حال قطعا مخاطبان نیز با گزینش هر یک از تصاویر یاد شده قادر خواهند بود تا مناسب ترین شرایط را بیننده تلویزیون شهری باشند. در ساخت این دستگاه ها باید تمام شرایط و زمینه های نیاز آن مورد بررسی قرار بگیرد تا بتوان یک محصول بدون نقص و با کیفیت را ارائه داد. ما در سانویژن تکنولوژی با تکیه بر دانش فنی تخصصی در زمینه تابلو LED و تلویزیون شهری کار خودمون رو شروع کردیم . شما میتوانید برای هرگونه سوال در این زمینه یا خرید با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید. چینش آنها در کنار هم به ابعاد تصویر بستگی دارد که به چند مانیتور نیاز است. ویدئو وال (Video Wall) یک سیستم صنعتی با ابعاد بزرگ است که از ترکیب چند مانیتور در کنار هم تشکیل شده که میتواند چندین ورودی ویدئویی و تصویری را در انواع فرمتها پخش نماید. در این روش هر پیکسل تشکیلدهنده ماژول، حاوی یک LED قرمز، یک LED سبز و یک LED آبی است. با گذر از این پیشرفت ها به نوعی از تابلو های تبلیغاتی می رسیم که به صورت الکترونیکی طراحی و ساخته می شوند و با کمک دیود ساطع کننده نور ( LED) عملکرد تبلیغاتی و فرایند جذب مشتری را به انجام می رسانند.

در قسمتهای قبل بیان شد که بین مرکز تا مرکز پیکسل را دات پیچ می گویند. شما می توانید در یک قاب کوچک با داشتن نمایشگری ساده، بیشترین میزان متن و جمله ها را برای مخاطبان و مشتریان خود ارائه دهید. تابلو های ال ای دی ثابت قابلیت نمایش متن ، عبارات و تصاویر را به صورت ثابت دارد در صورتی که در تابلو های روان این متون به حرکت در می آیند . همانطور که همه ما در میادین اصلی شهر ، سر در ادارات ، مجموعه های ورزشی و … مانیتورهای صنعتی و خانگی به دلیل اینکه نمیتوانند مدت طولانی روشن بمانند، تولید کنندههای سیستم های تصویری اقدام به تولید ویدئو والها پرداختند. می بینیم همه به تلویزیون های شهری مجهز شده اند و از این روش برای تبلیغات محیطی و مطلع کردن مشتریان و مخاطبان خود از خبر های مجموعه یا محل کسب و کار خود استفاده می کنند .

نقش کابل فلت ( کابل انتقال دیتا ) در طراحی و نصب تابلو های روان به این شکل می باشد که به انتقال اطلاعات از برد کنترل به اولین ماژول هر ردیف کمک می کند و سپس توسط این کابل ها اطلاعات از یک ماژول به ماژول بعدی تا ماژول آخر در همان ردیف کمک می کند. 5. گرمای کمتری در محیط هایی که تلویزیونهای شهری نصب شده است ایجاد می شود. به همان اندازه که نور به این تابلو جلوه هنری و زیبایی می بخشد، غلط املایی به آن جلوه ای نا زیبا می دهد. تابلو ال ای دی و تلویزیون شهری می باشد . امروزه نصب بیلبوردهای تبلیغاتی و تلویزیون شهری امورد استقبال زیادی قرار گرفته است. در محیط های شهری کلماتی مانند زاویه دید 170 درجه، در اغلب نمایشگر ها بیان می شود یعنی مثل این است که شما موازی با نمایش گر باشید و کمی گردن خود را به سمت نمایش گر برگردانید و تصویر را با کیفیت قابل قبولی تماشا کنید. اندازه صفحه نمایش را با اندازه گیری قطر صفحه نمایش محاسبه بر حسب اینچ بیان می کنند که هر اینچ تقریبا معادل 2.5 سانتی متر است.

تلویزیون شهری در ادامه روند تکمیلی تابلوهای تبلیغاتی ، پا به عرصه نهاد. در این مقاله قصد داریم به مراحل نصب تلویزیون شهری و قیمت خرید تلویزیون شهری و مزایای تلویزیون شهری بپردازیم تا پایان مارا همراهی کنید. در هر مکانی به راحتی قابلیت نصب و اجرا دارند. که یکی از مناسب ترین و تاثیرگذارترین شیوه تبلیغات بصری به شمار میرود . روشهای تبلیغات متفاوتی برای معرفی برند خود موجود است ، که یکی از این روشها ساخت تابلو تبلیغاتی است . زیرا برای نشان دادن تصاویر به صورت مداوم کامپیوتر هم نیز باید کاملا روشن باشد و خاموش نشود. با پیشرفت تکنولوژی و دیجیتالی شدن تبلیغات برای ارائه بهتر خدمات و جلب مشتریان نمایشگرهای صنعتی به سرعت افزایش یافتند. این دستگاه با برند و مدلهای متفاوتی در بازار ارائه شده اند. ویدئو والهای ال جی دارای یک قاب بسیار نازک هستند و در فاصله 3 تا 5 میلی متر مانیتورها کنار هم قرار گرفته میگیرند. در محیطهای پر خطر و گرد و خاک بسیار مقاوم هستند. یکی از قابلیتهای ویژه این سیستم پخش تصاویر ضبط شده در کنار تصاویر زنده است. جهت نور پردازی و اتصال لامپ ها ال ای دی از صفحات پی وی سی استفاده می شود.