اخبار

کارشکنی دشمنان علیه جمهوری اسلامی نشان دهنده مسیر درست نظام است

ساداتی نژاد خاطرنشان کرد: خانواده شهدا راه را به ما نشان می‌دهند تا از مسیر منحرف نشویم، خانواده شهدا پرچم برافراشته وزارت جهاد کشاورزی هستند به طوری که امروز سنگر وزارت جهاد کشاورزی خودکفایی، حفظ امنیت و استقلال غذایی است و باید بدون تردید و با قدرت مسیر را ادامه دهیم.

وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر پابرجایی نظام مقدس جمهوری اسلامی تصریح کرد: این مسیر تا زمان ظهور حضرت ولیعصر (عج) ادامه خواهد داشت.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه سردار سلیمانی وظیفه خود را در راستای هدف به درستی انجام داده است گفت: ما هم باید وظیفه خود را به درستی انجام دهیم و لغزشی در این مسیر نداشته باشیم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی مجله خبری کشاورزی، «سید جواد ساداتی نژاد» امروز سه‌شنبه در گردهمایی سراسری بسیجیان وزارت جهاد کشاورزی که با حضور مقامات لشکری و کشوری، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و بسیجیان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و مدافع امنیت افزود: انقلاب ما یک انقلاب خدایی است، امام خمینی (ره) باقدرت و قوت این انقلاب را رهبری کرد و امام حاضر ما هم در همان مسیر با قدرت پیش می‌رود.

وی با بیان اینکه بسیج وزارت جهاد کشاورزی در این دوره متفاوت عمل کرده است، گفت: نگاه و روح جهاد سازندگی در نیروهای بسیجی وزارتخانه وجود دارد، این نگاه ویژه در کاروان‌های ترویج و بهره‌وری، دامپزشکی، احیای قنوات دیده می‌شود.

گفتنی است، در پایان این مراسم از خانواده شهید مدافع امنیت شهید اجاقی، خانواده شهدای دفاع مقدس، جانبازان و بسیجیان حافظ امنیت توسط وزیر جهاد کشاورزی تقدیر شدند و همچنین لوح تقدیر و کارت عضویت فعال در بسیج توسط مادر شهید اجاقی به وزیر جهاد کشاورزی اهدا شد.منبع اخبار