اخبار

کسبه باید اقدامات لازم را برای دریافت بسته حمایتی آبادیران از فردا انجام دهند

کسبه باید اقدامات لازم را برای دریافت بسته حمایتی آبادیران از فردا انجام دهند

دستیار معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور از همکاری دبیرخانه آبادیران برای پیگیری تفاهم نامه ها و تفاهم نامه های منعقده در این نمایشگاه خبر داد و گفت: همچنین از فردا شرکت های فعال در آبادیران می توانند برای حمایت اقدام کنند. بسته هایی برای آبادیران مانند اخذ وام کم بهره.

به گزارش ایسنا. حمیدرضا شکری امروز در مراسم اختتامیه دومین نمایشگاه آبادیران، این نمایشگاه را بزرگترین نمایشگاه در حوزه محرومیت زدایی دانست و گفت: حضور 45 سازمان در این رویداد کار ساده ای نیست و با توجه به شرایط کشوری که شرایط انتخاباتی خاصی را پشت سر می گذارد، توانست آن را با بهترین کیفیت و روش برگزار کند.

وی موضوع آبادیران را موضوعی مهم برای همه دستگاه ها دانست و ادامه داد: در راستای برگزاری این نمایشگاه تمامی نهادهای مرتبط با محرومیت زدایی از جمله کمیته امداد امام خمینی (ره)، بنیاد مستضعفان، بنیاد وسط، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ستاد اجرایی فرمان امام خمینی، بنیاد الکرامه و سایر نهادها باید شرکت کنند.

شکری با بیان اینکه بسته حمایتی برنامه ملی آبادیران تدوین و رونمایی شده است، خاطرنشان کرد: این بسته برای حمایت از شرکت های دانش، خلاق و فناور و گروه های جهادی تهیه شده است.

شکری این نمایشگاه را یک رویداد سالیانه عنوان کرد و اظهار داشت: اما با برگزاری یکساله نمایشگاه نمی توان همه چالش های حوزه محرومیت زدایی را حل کرد و هر شرکتی که با برنامه ملی آبادیران تعامل داشت توانست یک امتیاز کسب کند. بازار خوب از طریق نهادهای مرتبط با محرومیت از درآمد.

دستیار معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور تاکید کرد: برنامه ملی آبادیران و دبیرخانه آن آمادگی دارند تا حد امکان با شرکت ها برخورد کرده و آنها را در اختیار نهادهای مسئول در این زمینه قرار دهند.

شکری با بیان اینکه کار اصلی ما برای این نمایشگاه آغاز می شود، ادامه داد: از فردا شرکت های فعال در منطقه آبادیران می توانند برای دریافت بسته های حمایتی از آبادیران مانند وام کم بهره اقدام کنند.

شکری به عقد قرارداد در این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: در صورت نیاز به پیگیری تفاهم نامه ها و تفاهم نامه هایی که در این نمایشگاه منعقد شد، این برنامه از شرکت ها حمایت کامل خواهد کرد.

مدیر برنامه ملی آبادیران هدف از برگزاری این نمایشگاه را همگانی سازی اقتصاد دانش بنیان عنوان کرد و گفت: برنامه دیگری نیز در این نمایشگاه رونمایی شد که غرفه موکب اربعین است که 90 شرکت محصولات خود را در ارتباط با اربعین به نمایش گذاشتند. .

شکری ادامه داد: اگر می‌خواهیم به شکوفایی کشور برسیم چاره‌ای جز توسعه نوآوری و فناوری نداریم و وعده واقعی رفاه تنها با جریان نوآوری محقق می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.isna.ir/news/1403032516984/%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%87%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%B1%D8%AF%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%AD%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D8%A2%D8%A8%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%82%D8%AF%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF