اخبار

10 نوع هیتر گلخانه ای یا بخاری گلخانه ای مشاوره رایگان | mehbaran

10 نوع هیتر گلخانه ای یا بخاری گلخانه ای مشاوره رایگان | mehbaran

همانطور که اشاره شد، قیمت از جمله فاکتورهای مهم در خرید هیترهای صنعتی گلخانه ای می باشد. به صورت کلی در تمامی انواع بخاری گلخانه، گزینه‌ای وجود دارد که براساس آن می‌توان دمای مورد نظر برای رشد و پرورش گیاهان را مشخص کرد. هیتر گلخانه گرماسان دارای ۲ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد که  ۱۰ سال گارانتی کوره نیز از دیگر ویژگی های بخاری گلخانه ای برند گرماسان مه باران می باشد. هیترهای گلخانه ای آرارات در انواع مختلف و با مشخصات فنی، توان گرمادهی و قیمت متفاوت در بازار موجود می باشند.

  • بنابراین، تصمیم گیری در مورد بهترین هیتر گلخانه ای برای فصل سرما بستگی زیادی به نحوه استفاده از گلخانه دارد.
  • شایان ذکر است در ایران، در فصل زمستان استفاده از گرما ساز ها و هیتر گلخانه بیشتر مورد نیاز، دارندگان گلخانه و پرورش دهندگان گل و گیاه و مرغداری ها قرار می گیرد.
  • برای این محاسبه توجه به چند عامل ضروری است تا بالاترین راندمان گرمایشی را در گلخانه داشته باشیم.
  • بدین منظور بسیاری از افراد سعی میکنند حرفه یا یک کسب کار جدید را راه اندازی کنند تا میزان درامد خود را بالا ببرند.
  • البته در نظر داشته باشید که در زمان محاسبه پرت انرژی در گلخانه باید به عوامل متعددی مانند پوشش گلخانه، وجود عایق در فضای گلخانه و در نهایت مساحت گلخانه توجه داشته باشید.
  • هدف ما انتقال دانش و تجربه کشورهای اروپایی در امر بهره وری انرژی به صنعت داخل کشور جهت ارتقاء کیفیت محصولات گرمایشی و سرمایشی می باشد.

گرمایی که ایجاد می شود به سمت بالا حرکت کرده و وارد پاس اول و به همین ترتیب وارد پاس دوم و سوم می شود. این محصول به دلیل آتش درون بودن آن می‌تواند گرما را به‌صورت تمیز و بدون آلودگی وارد محیط سازد. برخی از گیاهان، هوای گرم را دوست دارند و برخی دیگر، محصولاتی هستند که در هوای خنک بهتر رشد می کنند. بنابراین، تصمیم گیری در مورد بهترین هیتر گلخانه ای برای فصل سرما بستگی زیادی به نحوه استفاده از گلخانه دارد. برای استعلام لیست قیمت بخاری گلخانه ای و اطلاع از نحوه خرید جت هیتر و هیتر کابینتی گلخانه و پکیج برقی دیواری و پکیج استخری با کارشناسان فروش شرکت انعکاس تماس بگیرید. بخاری گلخانه ای کوچک معمولا برای تنظیم دمای پرورش طیور به کار می رود.

معرفی هیتر گلخانه ای آریا تجهیزات

اما نکته مشترک تمامی هیتر های گلخانه ای عدم وجود آلاینده هاست تا بتواند فضایی مطلوب را در اختیار شما قرار دهد. هر هیتر موجود در گلخانه با هر سوختی، با سوزاندن مواد سوختی گرمای مورد نظر را در درون دستگاه ایجاد می کند، سپس با توجه به فن های قرار گرفته در جلو یا پشت دستگاه، گرما را به فضای گلخانه منتقل می کند. ممکن است یک سیستم گرمایش DIY (جرم حرارتی) یا یک بخاری کوچک برای این نوع گیاهان کافی باشد. اگر گلخانه بزرگتری دارید ، در فصل سرما از آن نمی توانید استفاده کنید و اگر درجه حرارت در منطقه شما بسیار سخت و خشن است ، ممکن است به یک هیتر ساخت گلخانه نیاز داشته باشید که بتواند با این شرایط همگام باشد.

فاکتورهای موثر در قیمت هیتر صنعتی :

با کاهش دما در محدوده ی تعیین شده ، سیستم گرمایشی مجددا شروع به کار خواهد کرد . کاربر دمای مد نظر خود را بر روی پنل مخصوص دستگاه انتخاب کرده و دکمه ی شروع عملکرد را فشار میدهد. دستگاه پس از هواگیری ، مشعل را روشن میکند و مشعل با وارد کردن سوخت به داخل کوره گرما را در کوره ایجاد میکند.

هیتر با کیفیت دارای جنس بادوام از استیل نسوز است که این استیل قادر به تحمل دمای بالای 800 درجه می باشد. یکی از ویژگی هایی که این نوع فلزات دارند این است که قابلیت مقابله با پوسیدگی و همینطور اکسید شدن را دارند. یکی دیگر از مواردی که باید در هنگام خرید بهترین نوع بخاری گلخانه به ان توجه کنید مشعل آن است. مسلماً بخاری گلخانه ای، بخاری است که بتواند در مقابل سرمای زمستان از گیاهان و گل های گلخانه محافظت کند.