اخبار

__صفحه اصلی شرکت-فروشگاه کشاورزی رَز

در این سیستم مهم ترین بخش، مدیریت مسیر حرکت آب از منبع به پای گیاه می باشد. پس از نصب دستگاه پمپاژ آب بر روی منبع آب آبیاری و هم چنین ایجاد ساختار تزریق کود مایع به آب، لوله های اصلی به پمپ متصل شده و در نقطه های تعیین شده لوله های فرعی را از آن انشعاب می گیرند. به وسیله ی نقاط تنظیم که در طول مسیر آب از منبع به مقصد تعبیه شده، فشار آب و ساعات آبیاری کنترل می شود.

با اینکه این گروه از کودها مشکلات زیست‌محیطی کودهای شیمیایی را ندارند، اما سطح مواد مغذی در آن‌ها پایین است و محصولات به یک اندازه و برابر تولید نمی‌گردند. علاوه بر تولیدات ادوات کشاورزی تیدا در زمینه ی تولید تجهیزات گلخانه ای نیز در ایران شروع به فعالیت نموده و در این امر خود کفا شده است. جهت آشنایی با این agriculture-na شرکت و کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از حضور فعال این مجموعه در نمایشگاه های مرتبط می توانید با ما تماس حاصل نمایید. هوا همراه با آب در حفره های خاک‌ ها وجود دارد که البته این هوا از ضروریات رشد و نمو گیاهان و ادامه حیات حیوانات می‌باشد. مقدار اکسیژنی که در هوای موجود در خاک وجود دارد از دی اکسید کربن کمتر است.

نکات کلیدی در سمپاشی باغات:

از مزایای آن حفظ رطوبت خاک و اصلاح بافت آن، افزایش فعالیت های میکروبی خاک، تامین فسفر و گوگرد و نیتروژن خاک میباشد. کود شیمیایی از مهم ترین انواع کود کشاورزی میباشد که نقش بسزایی در تامین ماکرو المنت و میکرو المنت های خاک دارند. این کود ها بر اساس عنصر تقسیم بندی میشوند مثلا ازتی، فسفری و غیره و اگر یک کود همه عناصر را داشته باشد به آن کود کامل گفته میشود. کود های دارای عناصر پر مصرف شامل ازت، فسفر، پتاسیم، منیزیم و کلسیم و کود های حاوی عناصر کم مصرف شامل آهن، روی، مس، منگنز و بور هستند.

مواد آلی هم با مواد غیر آلی (ذرات سنگ، مواد معدنی و آب) مخلوط می‌شوند تا خاک تشکیل شود. ابزارآلات باغبانی به دو دسته دستی و ماشینی دسته بندی می‌شوند. برخی از کودهای هادر همچون کود هادر 13 یک کود کامل است و شامل هر 13 عنصر غذایی مورد نیاز درخت می‌باشد. در حالی که در کود دهی با سایر روش‌ها 90 درصد هزینه‌ قبل از سال اتفاق می‌افتد. فعالیت بدون مزرعه (No-till farming)؛ امروزه در کشاورزی زمین های بزرگ بسیار مورد توجه قرار گرفته و تجهیزات ایمپرینتر در این راستا نقش مهمی بازی می کنند.

آرشیو اخبار وب سایت قبلی سازمان

این نوع آبیاری برای درختان مورد استفاده می شود و برای گیاهان چندام مقرون به صرفه نیست. میزان و فشار آبی که از لوله ها خارج می شود به ارتفاع آب درون حوضچه بستگی دارد. سرمایه اولیه برای انجام این کار بالا است ولی تقریبا برای تمام انواع خاک ها مورد استفاده قرار می گیرد. کودهای شیمیایی نوعی از کودها هستند که در کشاورزی و باغداری از آنها استفاده می‌شود. به مرور زمان این کودها بیشتر و بیشتر گشته و طرفداران بسیاری نیز پیدا کردند.

در واقع که نوع موتوری آن ها در دو دسته بنزینی و دیزلی قرار گرفته اند. هم چنین علاوه بر آن، نوع دستی تیلرهای کشاورزی برای مصارف باغبانی و کوچک تر نیز مورد استفاده قرار می گیرد و فاقد نوع موتور به کار گرفته شده در تولید این نوع از وسایل می باشند. بسیار مهم است که شما عزیزان بر اساس نیاز خود و هم چنین تعیین مواردی مهم از قبیل اندازه زمین، نوع سوختی که می توانید برای دستگاه تعیین کنید، میزان بودجه ای که در نظر گرفته اید و …. به علاوهوب سایت فارم صنعتدر کنار شماست تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. لازم به ذکر می باشد که یکی از پر طرفدارترین ابزارآلات و ماشین آلات کشاورزی در مزارع و باغات تیلر کشاورزی می باشد که از آن در زمین های کشاورزی و باغات استفاده می شود. در واقع باید اشاره شود که از تیلر برای تبدیل لایه سخت خاک به بستر نرم که بستری مناسب برای کاشت گیاه باشد، استفاده خواهد شد.

بذر گوجه فرنگی